green
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیس گرین اریا
سلام
من وقتی سیم دکمه  led کیس رو به کنترلر وصل کردم همه ledهای سیستم خاموش شدند دیگه کار نمیکنند ..میشه لطفا راهنمایی کنید ...فن ها کار میکنن ولی led ها همه از کار افتادن...
پاسخ
سلام. احتمالاً مود MB Sync فعال شده. سوئیچ LED روی پنل جلویی رو فشرده و 3 ثانیه نگه دارید تا این وضعیت غیرفعال شود.
پاسخ
سلام
چون مادربورد ۴ پین و کیس ۳ پینه اصلا اتصال مادربورد قطعه من میخواستم از امکانات کیس استفاده کنم به محض اتصال کابل ۲ پین کلید Led به کانکتور کنترلر کیس تمام Led ها از کار افتاد مننون میشم راهنمایی کنید...
پاسخ
(02-03-2021, 10:43 AM)Saied_s نوشته است: سلام
چون مادربورد ۴ پین و کیس ۳ پینه اصلا اتصال مادربورد قطعه من میخواستم از امکانات کیس استفاده کنم به محض اتصال کابل ۲ پین کلید Led به کانکتور کنترلر کیس تمام Led ها از کار افتاد مننون میشم راهنمایی کنید...

عرض کردم. وقتی مود MB SYNC فعال شده باشه و به مادربرد متصل نشده باشه تمامی LED ها خاموش میشه. سوئیچ مورد نظر رو 3 ثانیه فشرده و نگه دارید.
پاسخ
انجام دادم هیچ نتیجه ای نداشت

نمایندگی کرمان سیم ۶ پین فن رو وصل کرد به کیس دیگه ..هم فن و هم Ledهای فن روشن شد...
پاسخ
(02-03-2021, 11:10 AM)Saied_s نوشته است: انجام دادم هیچ نتیجه ای نداشت

نمایندگی کرمان سیم ۶ پین فن رو وصل کرد به کیس دیگه ..هم فن و هم Ledهای فن روشن شد...

پس هاب معیوب شده. از طریق نماینده برای تعویض هاب کیس اقدام کنید. ایشون درخواست میدن و از تهران کنترلر براشون ارسال میشه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان