green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذخیره رنگ rgb کیبورد Green Gk702
به نام خدا . 

سلام خدمت دوستان و اساتید ، من حدود 3 سالی بود که از کیبورد gk403 گرین استفاده میکردم که به تازگی خراب شد ، دیگه تصمیم گرفتم که کیبورد جدیدی از این شرکت بگیرم که نهایتای gk702 رو انتخاب کردم .
سوالی که دارم اینه که من چون معمولا به تک رنگ بودن rgb کیبورد عادت دارم ؛ بعد از تغییر رنگ با دکمه های ترکیبی fn و عدد 5 اون رنگ مدنظرمو انتخاب کردم ، اما متاسفانه بعد از خاموش روشن کردن کامپیوتر این رنگ دوباره به حالت کارخونه برمیگرده . 
میخواستم بدونم آیا امکان ذخیره رنگ rgb در این کیبورد در نظر گرفته شده ؟ اونطور که دیدم کیبورد gk803 نرم افزاری برای تغییر رنگ و ذخیرش داره به اسم Griffin Panel ( البته شایدم با این نرم افزارم امکان ذخیره کامل رنگ وجود نداشته باشه . )
ممنون میشم پاسخ بدین که در کیبورد gk702 به صورت دستی امکان ذخیره رنگ هست یا خیر ؟
و در آینده اگه بخوام کیبورد gk803 رو بخرم آیا با تغییر رنگ در نرم افزار و حذف نرم افزار مربوطه این رنگ برای همیشه باقی میمونه یا بعد از خاموش روشن کردن کامپیوتر بازم باید تغییرش بدم . 
با تشکر و معذرت بابت پر حرفی .
پاسخ
با سلام.
دوست عزیز. مدل GK702 دارای حافظه نیست و با قطع برق به حالت پیشفرض برای نور پردازی بر می گرده. اما اینکه شما سیستمتون رو خاموش می کنید و نورپردازی کیبرد ریست میشه بر میگرده به تنظیمات مصرف انرژی مادربردتون که در زمان خاموش برق 5 ولت رو از USB قطع میکنه.
در مورد مدل GK803 به خاطر داشتن حافظه داخلی تظیمات نور پردازی روی خود کیبرد ذخیره میشه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان