green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
green 550uk - msi 1070ti gaming x
ُسلام. من پاورم green 550uk هست که گارانتیش همین چند روز پیش تموم شد. اینو میگم برای اینکه از عمرش چقدر گذشته حدودا مشخص بشه. 
تازگی یه کارت گرافیک 1070 تی ای گیمینگ ایکس ام اس ای تهیه کردم ولی هنوز به دستم نرسیده. میخام بدونم این پاور برای این کارت گرافیک کافی هست یا خیر؟
با توجه به اینکه این کارت یه 8پین و یه 6 پین میخوره.
سپاس از راهنماییتون Heart

ویرایش: اینم اضافه کنم مابقی قطعاتم این هستش.
amd ryzen5 2600
msi a320m bazooka
gskil aegis 4*4gb 2400
hdd 1t + hdd 500gb
ssd 240 gb
دو عدد فن کیس مک وان که فک کنم هردوتاش 12 باشند همون فن های دیفالت خود کیس هستن
بعد هر 6 پورت یو اس بی مادربورد هم فعاله بهش پرینتر، دانگل بلوتوث دانگل وایفای کنترلر وصل هستند.
پاسخ
سلام. اگر قصد اورکلاک ندارید همین پاور برای شما کاملاً مناسبه. ولی اگر قصد اورکلاک دارید توصیه می کنیم پاور با توان بیش از 600 الی 650 وات تهیه کنید.

ضمن برای محاسبه توان مصرفی و پاور مورد نیاز پیشنهاد می کنیم از محاسبه گر پاور گرین استفاده کنید.
پاسخ
(01-21-2021, 02:53 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. اگر قصد اورکلاک ندارید همین پاور برای شما کاملاً مناسبه. ولی اگر قصد اورکلاک دارید توصیه می کنیم پاور با توان بیش از 600 الی 650 وات تهیه کنید.

ضمن برای محاسبه توان مصرفی و پاور مورد نیاز پیشنهاد می کنیم از محاسبه گر پاور گرین استفاده کنید.
یه سوال این پاور یکی از 8 پیناش صدمه دیده مشکلی برای کارت گرافیک پیش نمیاد ازش اگه استفاده کنم؟ یه 8 پینش سالمه یه 8 پینش هم یکی از پیناش پلاستیکش شکسته ولی اون فلزش سرجاشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
خیر. تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه. این سوکت شکسته باعث ایجاد Loose Connection و مشکلات فروانی خواهد شد. پیشنهاد می کنیم با مراجعه با گارانتی گرین این سوکت رو تویض کنید.
پاسخ
(01-23-2021, 12:11 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: خیر. تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه. این سوکت شکسته باعث ایجاد Loose Connection و مشکلات فروانی خواهد شد. پیشنهاد می کنیم با مراچعه با گارانتی گرین این سوکت رو تویض کنید.
ممنون. پاور 650 یو کی پلاس گرین تهیه کردم. ماشالا چقد گرون شده Huh
پاسخ
(01-26-2021, 04:43 PM)ho3einsa نوشته است:
(01-23-2021, 12:11 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: خیر. تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه. این سوکت شکسته باعث ایجاد Loose Connection و مشکلات فروانی خواهد شد. پیشنهاد می کنیم با مراچعه با گارانتی گرین این سوکت رو تویض کنید.

مبارکتون باشه. قیمت واقعی و مصوب این مدل حدود 2.300.000 هزار تومان تعیین شده. امیدواریم با همین قیمت خرید کرده باشید. متاسفانه در محدوده زمانی کنونی به دلیل داغ شدن مجدد بازار استخراج ارزهای دیجیتال، بازار پاور و کارت گرافیک به شدت ملتهب شده و ماینرها با سرعت بسیار زیادی در حال خرید این دو قطعه هستند. امیدواریم با فروکش کردن این التهابات و تسهیل در تخصیص ارز جهت ترخیص سریع تر مواد اولیه از گمرکات، شاهید تثبیت هر چه بیشتر قیمت کالاهای این چنینی در بازار باشیم.
پاسخ
(01-26-2021, 05:57 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:
(01-26-2021, 04:43 PM)ho3einsa نوشته است:

مبارکتون باشه. قیمت واقعی و مصوب این مدل حدود 2.300.000 هزار تومان تعیین شده. امیدواریم با همین قیمت خرید کرده باشید. متاسفانه در محدوده زمانی کنونی به دلیل داغ شدن مجدد بازار استخراج ارزهای دیجیتال، بازار پاور و کارت گرافیک به شدت ملتهب شده و ماینرها با سرعت بسیار زیادی در حال خرید این دو قطعه هستند. امیدواریم با فروکش کردن این التهابات و تسهیل در تخصیص ارز جهت ترخیص سریع تر مواد اولیه از گمرکات، شاهید تثبیت هر چه بیشتر قیمت کالاهای این چنینی در بازار باشیم.
2350 خریدم. ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان