green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدای خنک کننده مایع green glacier evo
سلام خسته نباشید.
سیستم بنده یه صدایی از خنک کنندش میاد که نمیدونم دلیلش چیه. اوایل فقط وقتی سیستم رو تازه روشن میکردم این صدارو میداد واسه چند دقیقه و بعدش دیگ قطع میشد ولی الان چند ماهه دائم همین صدارو میده. میخواستم بدونم علتش چیه...
فایل صدا : https://s16.picofile.com/file/8421847000...d.m4a.html
پاسخ
سلام. برای سرویس خنک کننده به گارانتی گرین مراجعه کنید.
پاسخ
(01-19-2021, 09:10 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. برای سرویس خنک کننده به گارانتی گرین مراجعه کنید.
گارانتی محصول تموم شده متاسفانه
پاسخ
اشکالی نداره. گارانتی گرین مشکل خنک کننده شما رو بررسی میکنه و برآورد هزینه میکنه برای شما.
پاسخ
(01-21-2021, 02:46 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: اشکالی نداره. گارانتی گرین مشکل خنک کننده شما رو بررسی میکنه و برآورد هزینه میکنه برای شما.
ببخشید میخواستم بدونم به این خنک کننده : green glacier argb چه فن هایی میتونه وصل بشه ؟ آیا خود گرین فنی داره ک بتونم جداگونه تهیه کنم و به این کنترلر وصلش کنم؟
پاسخ
(01-24-2021, 11:09 AM)ahmadreza9505 نوشته است:
(01-21-2021, 02:46 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: اشکالی نداره. گارانتی گرین مشکل خنک کننده شما رو بررسی میکنه و برآورد هزینه میکنه برای شما.
ببخشید میخواستم بدونم به این خنک کننده : green glacier argb چه فن هایی میتونه وصل بشه ؟ آیا خود گرین فنی داره ک بتونم جداگونه تهیه کنم و به این کنترلر وصلش کنم؟

پیغام خصوصی تون رو چک کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان