green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات برای بهتر شدن فروم
سلام دوستان
تو این تاپیک پیشنهاداتی که به نظرتون میرسه به بهتر شدن فروم کمک میکنه، مطرح کنیدBig Grin

اولیش رو خودم میگم، یه باکس برای نمایش آخرین ارسال ها
پاسخ
رابط کاربری اصلا جالب نیست
تمامی دکمه ها هم رنگ هم سایز و یکنواخت هستن
دکمه های پرکاربرد مثل ارسال باید بزرگتر باشن و بایه رنگ دیگه قابل تفکیک باشن
پاسخ
(10-05-2020, 09:20 PM)MAhmo)D Nazari نوشته است: سلام دوستان
تو این تاپیک پیشنهاداتی که به نظرتون میرسه به بهتر شدن فروم کمک میکنه، مطح کنید تا به گوش بالا دستیا برسه و اجرا کنن Big Grin

اولیش رو خودم میگم، یه باکس برای نمایش آخرین ارسال ها

سلام.

پلاگین آخرین ارسال ها نصب شده. منتظر هستیم تعداد ارسال های انجمن به حد کافی برسه تا فعال بشه.
پاسخ
(10-05-2020, 09:29 PM)himura_kenshiin نوشته است: رابط کاربری اصلا جالب نیست
تمامی دکمه ها هم رنگ هم سایز و یکنواخت هستن
دکمه های پرکاربرد مثل ارسال باید بزرگتر باشن و بایه رنگ دیگه قابل تفکیک باشن

اگر ممکنه لطف کنید موارد ذکر شده رو با عکس مشخص کنید ممنون می شیم.

در کل انجمن در حال حاضر تو فاز آزمایشیه و به مرور باگ ها شناسایی و رفع خواهند شد.
پاسخ
یه مورد دیگه، فاصله ی بین دکمه ها داخل تاپیک خیلی زیاده،
من پیشنهادم اینه که دو طرف سایت یه مقدار حاشیه داشته باشه، و اینکه نام کارری و اطلاعات هر پست کنارش نوشته بشه نه بالاش. برای من که مانیتورم خیلی وایده، باید همش سرمو بچرخونم اینور و اونور تا بتونم نوشته های صفحه رو بخونم.
باز هم ممنون که پیگیر هستید، امیدوارم فروم خوبی بشه، تو این فروم چون خود اعضای گرین هم فعالیت دارن، خیلی میتونن به کاربر ها و یوزر ها کمک کنن.
رابط کاربری هم خیلی پایه ای هست، بهتره همین اول کار به سمت یه رابط گرافیکی تر کوچ بشه، چون فروم تازه تاسیسه و بازدید افراد تازه نسبتا زیاده، ممکنه با مواجه شدن با رابط کاربری پایه ای که الان فروم داره، قیدشو بزنن و بیخیال اینجا بشن. بنظرم الان وجود یه رابط گرافیکی تر و دارای باگ بهتر از داشتن یه رابط پایه ای و بدون باگه، الان خیلی ها به ظاهر اهمیت میدن.

وای خدا من چقدر ادبیات بدی بکار برده بودم، چقدرم غلط املایی و تایپی داشتم Sad

اینجوری، یه مقدار دوطرف حاشیه داشته باشه که باکس پست ها جمع و جور تر باشه، عالی میشه، اطلاعات پروفایل هم بیاد کنار هر پست که دیگه فوق العادست.
چون تقریبا همه ی فروم ها هم همین ترکیب رو دارن و اکثر کاربر ها اینجوری عادت دارن، بهتره Angel
یه مورد دیگه هم که الان متوجه شدم، ارسال عکس هست، قابلیت drag کردن برای عکس، خیلی کار رو راحت میکنه. اما الان باید فایل عکس انتخاب بشه Undecided 
یه چیز دیگه که اینجا خیلی خوبه، قرار داشتن باکس ایموجی کنار باکس چت هست، تو بقیه ی فروم ها باید کلی موس رو ببری انتخاب کنی، کلی وایسی تا لود شه و ...
پاسخ
درود جناب موسوی
کمی فروم بی روح بنظر میرسه شاید بخاطر رنگ سبزی هست که استفاده شده
رنگ سبز نماد گرین هست ولی بهتره توتنالیته های مختلف امتحان بشه
رنگ مایه یا تونالیته در ارتباط با محیط از اهمیت خاصی برخورداره واین باید مد نظر باشه خصوصا درخشندگی
البته این یکنظر شخصی هست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان