green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GK 803
سلام وقت بخیر 
من یه کیبورد GK 803 دارم موقع سریع تایپ کردن یسری حروف تایپ نمیکنه  و خیلی رو اعصاب الان که دارم این متن تایپ میکنم یسری حروف باید چند بار بزنم تا اعمال تایپ بشه باید چیکار کنم؟؟؟ چه سریع چه کند تایپ کردن
پاسخ
(01-23-2024, 10:15 PM)lord_wolf7 نوشته است: سلام وقت بخیر 
من یه کیبورد GK 803 دارم موقع سریع تایپ کردن یسری حروف تایپ نمیکنه  و خیلی رو اعصاب الان که دارم این متن تایپ میکنم یسری حروف باید چند بار بزنم تا اعمال تایپ بشه باید چیکار کنم؟؟؟ چه سریع چه کند تایپ کردن

سلام.لطفا کیبورد رو روی یک سیستم دیگه چک کنید اگر مشکل کماکان پابرجا بود به گارانتی گرین مراجعه کنید.
پاسخ
(01-24-2024, 09:32 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است:

سلام.لطفا کیبورد رو روی یک سیستم دیگه چک کنید اگر مشکل کماکان پابرجا بود به گارانتی گرین مراجعه کنید.
سلام من کیبورد ارسال کردم و شرکت گرین تحویل گرفته میخاستم قسمت استراحت گاه دست هم عوض بشه اگرم هزینه ای داشته باشه انجام میدم نمیدونم گرین قبلنا کیفیت کارهاش خیلی بهتر بود الان یه موس 605 دارم به محض اینکه گارانتیش تموم شد خراب شد نمیدونم اینو چیکار کنم  
چطور میتونم با قسمت خدمات و تعمیر ارتباط برقرار کنم
پاسخ
(02-02-2024, 11:53 AM)lord_wolf7 نوشته است:
(01-24-2024, 09:32 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است:

سلام من کیبورد ارسال کردم و شرکت گرین تحویل گرفته میخاستم قسمت استراحت گاه دست هم عوض بشه اگرم هزینه ای داشته باشه انجام میدم نمیدونم گرین قبلنا کیفیت کارهاش خیلی بهتر بود الان یه موس 605 دارم به محض اینکه گارانتیش تموم شد خراب شد نمیدونم اینو چیکار کنم  
چطور میتونم با قسمت خدمات و تعمیر ارتباط برقرار کنم

سلام لطفا با شماره 0215813200 تماس بگیرید و داخلی ۷۰۲۳ با آقای کورجانی صحبت کنید‌. ایشون پاسخگوی سوالات شما خواهند بود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان