green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش مشکل در کیبوردgk403
من چند وقته که این مدل کیبورد خریداری کردم و چندتا از کلید هاش کار نمیکرد و بردم گارانتی ولی اونجا رو سیستم اون شخص کار کرد و فهمیدم این کیبورد روی بعصی نسخه های ویندوز ۱۰ درست کار نمیکنه ،رو وبندوز ۱۱ هم تست کردم همینطور بود ،لطفا این مشکل را برطرف کنید
پاسخ
(10-09-2023, 03:18 PM)Mahdiwkf نوشته است: من چند وقته که این مدل کیبورد خریداری کردم و چندتا از کلید هاش کار نمیکرد و بردم گارانتی ولی اونجا رو سیستم اون شخص کار کرد و فهمیدم این کیبورد روی بعصی نسخه های ویندوز ۱۰ درست کار نمیکنه ،رو وبندوز ۱۱ هم تست کردم همینطور بود ،لطفا این مشکل را برطرف کنید

سلام. تاکنون مورد مشابه گزارش نشده دوست عزیز. میشه بفرمایید کدوم کلید ها کار نمیکنه؟ یا اگر امکانش هست میشه ویدئو از این مشکل تهیه و آپلود کنید. ممنون.
پاسخ
خود کلید Fn و کلید های اطراف مثل M N و چندتای دیگه ،تحویل گارانتی دادم وگرنه فیلمشو میگرفتم

(10-09-2023, 05:15 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:
(10-09-2023, 03:18 PM)Mahdiwkf نوشته است: من چند وقته که این مدل کیبورد خریداری کردم و چندتا از کلید هاش کار نمیکرد و بردم گارانتی ولی اونجا رو سیستم اون شخص کار کرد و فهمیدم این کیبورد روی بعصی نسخه های ویندوز ۱۰ درست کار نمیکنه ،رو وبندوز ۱۱ هم تست کردم همینطور بود ،لطفا این مشکل را برطرف کنید

سلام. تاکنون مورد مشابه گزارش نشده دوست عزیز. میشه بفرمایید کدوم کلید ها کار نمیکنه؟ یا اگر امکانش هست میشه ویدئو از این مشکل تهیه و آپلود کنید. ممنون.
خود کلید Fn و کلید های اطراف مثل M N و چندتای دیگه ،تحویل گارانتی دادم وگرنه فیلمشو میگرفتم ،با کامپیوتر ویندوز ۱۰ و لپ تاپ‌ویندوز ۱۱ تست کردم همینطور بود ولی وقتی بردمش پیش گارانتی و رو سیستم خودش تست کرد  هیچ‌مشکلی نداشت خود مسئول گارانتی گفت بخاطر نسخه ویندوزه و باید تعویض بشه ولی با دونسخه وبندوز تست کردم‌همچنان کار نمیداد
پاسخ
(10-10-2023, 12:46 AM)Mahdiwkf نوشته است: خود کلید Fn و کلید های اطراف مثل M N و چندتای دیگه ،تحویل گارانتی دادم وگرنه فیلمشو میگرفتم

(10-09-2023, 05:15 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:

خود کلید Fn و کلید های اطراف مثل M N و چندتای دیگه ،تحویل گارانتی دادم وگرنه فیلمشو میگرفتم ،با کامپیوتر ویندوز ۱۰ و لپ تاپ‌ویندوز ۱۱ تست کردم همینطور بود ولی وقتی بردمش پیش گارانتی و رو سیستم خودش تست کرد  هیچ‌مشکلی نداشت خود مسئول گارانتی گفت بخاطر نسخه ویندوزه و باید تعویض بشه ولی با دونسخه وبندوز تست کردم‌همچنان کار نمیداد

حقیقت امر این مدل کیبورد یکی از پرفروش ترین کیبوردهای گرین هست و طی چند سال گذشته موارد مشابه شما گزارش نشده. احتمال میدیم نرم افزار خاصی روی سیستم هاتون نصب می کنید که به این مشکل برخوردید. الان کیبورد رو براتون تعویض کردن؟
پاسخ
بله تعویض کردن و مشکل برطرف شده ولی در تعجبم چرا رو سیستم مسئول گارانتی کلیداش کار میکرد ولی رو سیستم خودم نه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان