green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کند شدن فن و قطع کنترل سرعت هاب
سلام من یک کیس G4 دارم 
امروز دقت کردم و دیدم یکی  فن های جلوی کیس با سرعت کمتر از دیگر فن ها می چرخد سعی کردم با کنترلر کیس سرعت را تغییر بدم که متوجه شدم همه چیز کنترلر کیس کار می کنه الا کم و زیاد کردن سرعت فن سعی کردم از روی هاب سرعت فن ها را کم و یاد کنم اما کلید کم و زیاد کردن سرعت فن ها بر روی هاب کار نمی کرد (کلید های دیگر هاب کار می کردند) سیستم را خاموش کردم و فنی که سرعت کمی داشت رو از جلوی کیس باز کردم و متوجه شدم گردش‌ش نسبت به سایر فن ها خشک تر است که انگار چیزی در آرمیچرش گیر کرده منم دست نزدم گفتم شاید برای تعویض گارانتی به مشکل بخورد
حالا این یه مشکل یک مشکل هم همون کنترل سرعت در هاب است اینگار که کنترل سرعت در هاب سوخته است 
چه راه حلی پیش نهاد می دهید آیا گارانتی مشکل مرا حل می کند
پاسخ
با سلام خدمت شما دوست گرامی. بله با شماره گارانتی تماس بگیرید 88170017، احتمالا کیت هاب و ریموت شمارو تعویض کنند.
پاسخ
من هرچی با شماره ای که فرمودید قبل از پایان ساعت کارتون که چهار و نیمه تماس می گیرم ولی اصلا بر نمی دارند
پاسخ
(10-09-2023, 08:57 PM)shirzadking نوشته است: من هرچی با شماره ای که فرمودید قبل از پایان ساعت کارتون که چهار و نیمه تماس می گیرم ولی اصلا بر نمی دارند
کدوم شهر تشریف داید گرامی؟
پاسخ
تهران منطقه ۱۴
پاسخ
(10-10-2023, 03:36 PM)shirzadking نوشته است: تهران منطقه ۱۴
اگر براتون مقدوره، هاب فن به همراه ریموت و سیم های خودش رو حضوری برای گارانتی ارسال کنید (به فن ها نیازی نیست) یا حضوری تشریف بیارید تا ترتیب اثر داده بشه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان