green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاور ATX3
سلام وقت بخیر خواستم اطلاع پیدا کنم پاوری. ATX 3 شرکت گرین کی وارد بازار می شود. 
اگر من الان یک پاور 850 بگیریم حداقل چه مدت گارانتی دارد؟
پاسخ
(09-08-2023, 08:22 AM)hegmatane نوشته است: سلام وقت بخیر خواستم اطلاع پیدا کنم پاوری. ATX 3 شرکت گرین کی وارد بازار می شود. 
اگر من الان یک پاور 850 بگیریم حداقل چه مدت گارانتی دارد؟

سلام. پاورهای از پایه طراحی شده بر اساس استاندارد ATX 3.0 در 3 مدل 850/1000/1300W  (هر 3 دارای یک کانکتور PCIe 5.0 با توان 600W) به احتمال زیاد در اوایل زمستان سال جاری روانه بازار خواهند شد.

اگر از سری OCPT تهیه کنید 130 ماه (10 سال و 10 ماه) گارانتی خواهد داشت.
پاسخ
سلام دکمه تشکر پیدا نکردم
با تشکر از راهنمایی
پاسخ
سلام.دیگه داریم به اواسط زمستان میرسیم. پاورهای atx 3.0 میان امسال بالاخره؟Smile
پاسخ
(01-20-2024, 11:05 PM)maximal10 نوشته است: سلام.دیگه داریم به اواسط زمستان میرسیم. پاورهای atx 3.0 میان امسال بالاخره؟Smile
سلام، بنظر قراره ATX 3.1 عرضه بشه. اما هنوز خبر رسمی اعلام نکردن. کاش گرین حداقل مشخصات فنی داخل سایت قرار بده و بدونیم منتظر چی باشیم! مثلا برای 650 وات هم مدل در نظر دارن یا خیر، طراحی داخلی و خارجی چطوره، در رنگ مثلا سفید معرفی خواهد شد؟(کاش مثل سری RMX سفید هم موجود بشه)  Big Grin
پاسخ
Big Grin 
سلام وقت بخیر از مدیر تالار تقاضا دارم یه خبری بدهند کی پاور ها رو معرفی می کنند. 
نکنه گذاشتید 22 بهمن معرفی کنید??
پاسخ
(02-04-2024, 09:06 AM)hegmatane نوشته است: سلام وقت بخیر از مدیر تالار تقاضا دارم یه خبری بدهند کی پاور ها رو معرفی می کنند. 
نکنه گذاشتید 22 بهمن معرفی کنید??

سلام. انشاالله اگر مشکلی در ترخیص و گمرک  ایجاد نشه تا قبل از عید پاورهای ATX 3.1 گرین روانه بازار خواهند شد. توجه داشته باشید این پاورها در فاز اول در توان های بالاتر از 1000W عرضه خواهند شد.
پاسخ
چقدر طول می کشه تا پاور با توان پایین تر از 1000 عرضه شود. بیشتر از سه ماه امکان دارد؟
پاسخ
با عرض سلام و تشکر از نظرات عزیزان
پاورهای سری EDGE با استاندارد ATX3.1 در توان 1000 و 1300 وات آماده عرضه هستند ، ولی به دلیل اینکه شرکت در حال انبارگردانی پایان سال می باشد عرضه این پاورها به بعد از عید و سال 1403 موکول شد.
انشالله پاور سری EDGE با توان پایین تر از 1000 نیز تا پایان بهار وارد بازار خواهد شد.
دلیل تاخیر در عرضه این سری ، صبر واحد فنی برای بهینه سازی پاوری بی نقص با استاندارد نسخه ATX3.1 بوده ، امیدواریم با عرضه این پاورها بتوانیم نظر مثبت تمامی شما عزیزان را فراهم کنیم.
با سپاس
پاسخ
(03-12-2024, 09:42 AM)Poorya نوشته است: با عرض سلام و تشکر از نظرات عزیزان
پاورهای سری EDGE با استاندارد ATX3.1 در توان 1000 و 1300 وات آماده عرضه هستند ، ولی به دلیل اینکه شرکت در حال انبارگردانی پایان سال می باشد عرضه این پاورها به بعد از عید و سال 1403 موکول شد.
انشالله پاور سری EDGE با توان پایین تر از 1000 نیز تا پایان بهار وارد بازار خواهد شد.
دلیل تاخیر در عرضه این سری ، صبر واحد فنی برای بهینه سازی پاوری بی نقص با استاندارد نسخه ATX3.1 بوده ، امیدواریم با عرضه این پاورها بتوانیم نظر مثبت تمامی شما عزیزان را فراهم کنیم.
با سپاس
سلام.
ممنون از اطلاع رسانی خوبتون. احتمالش هست که مثل بقیه شرکت ها، پاور های بالا رده با کابل اسلیو به فروش برسند؟؟  اصلا احتمال تولید کابل اسلیو به صورت استاندارد و با کیفیت وجود داره؟
Life without love is better
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان