green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در شناسایی قطعات پاور گرین GP330A-HE
سلام . 
پاور مورد نظر گرین GP330A-HE

بعد سوختن ماسفت استند بای آی سی این بخش به همراه چندین مقاومت سوختن و قابل خواندن نیست مقدارشون . از اونجایی که شماتیک این پاورها هیچ جایی پیدا نیست میخواستم مقدار مقاومتها و شماره آی سی  ذکر بشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(08-10-2023, 05:19 PM)nima.rh نوشته است: سلام . 

بعد سوختن ماسفت استند بای آی سی این بخش به همراه چندین مقاومت سوختن و قابل خواندن نیست مقدارشون . از اونجایی که شماتیک این پاورها هیچ جایی پیدا نیست میخواستم مقدار مقاومتها و شماره آی سی  ذکر بشه

سلام. طبق قوانین شرکت امکان ارائه مشخصات فنی قطعات وجود نداره. پیشنهاد ما اینه که پاور معیوب رو به گارانتی گرین ارجاع بدید. اگر پاور قابل تعمیر باشه، همکاران بنده با قبول هزینه اندک پاور شما رو تعمیر و سرویس می کنند.
پاسخ
(08-11-2023, 01:37 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:
(08-10-2023, 05:19 PM)nima.rh نوشته است: سلام . 

سلام. طبق قوانین شرکت امکان ارائه مشخصات فنی قطعات وجود نداره. پیشنهاد ما اینه که پاور معیوب رو به گارانتی گرین ارجاع بدید. اگر پاور قابل تعمیر باشه، همکاران بنده با قبول هزینه اندک پاور شما رو تعمیر و سرویس می کنند.
واقعا سیاست بسیار بدی داره شرکت . من خودم تعمیر کار هستم . شما میفرمایید کاری که خودم بلدم رو بدم شخص دیگری انجام بده و دلیل هم اینه که یه قطعه ای میدونید چیه و به من تعمیرکار نمیگید !
ترجیح میدم از همکاران خودم کمک بگیرم نه شرکت گرین که حتا شماتیک پاور هم در اخیار ما نمیزاره
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان