green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ولتاژ پایین پاور
(09-12-2023, 04:23 PM)DM.JAGUAR نوشته است: کسی نیست که جواب من رو بده؟

سلام. عذرخواهی می کنیم بابات تاخیر در پاسخ. شرکت تا 25 شهریور تعطیل هستش (تعطیلات تابستانی). 26 شهریور پیگیر امر شما خواهیم بود. لطفا شماره تماس و مشخصات فردیتون رو برای بنده یا پیغام خصوصی ارسال کنید.
پاسخ
سلام.
کابل 24 پینی که همراه با پاور برای گارانتی فرستادم بررسی شده که سالم هست یا نه؟
چون که هنوز توی بایوس ولتاژ 3.3 ولت رو حدود 2.8 تا 2.9 میزنه. وقتی سیستم زیر لود میره خاموش میشه. کانکتور 20 پینی که به پاور متصل میشه انگار شل هست و پین هاش مقداری تکون میخوره مشکل میتونه به خاطر این مورد باشه؟
Life without love is better
پاسخ
(09-21-2023, 11:03 AM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام.
کابل 24 پینی که همراه با پاور برای گارانتی فرستادم بررسی شده که سالم هست یا نه؟
چون که هنوز توی بایوس ولتاژ 3.3 ولت رو حدود 2.8 تا 2.9 میزنه. وقتی سیستم زیر لود میره خاموش میشه. کانکتور 20 پینی که به پاور متصل میشه انگار شل هست و پین هاش مقداری تکون میخوره مشکل میتونه به خاطر این مورد باشه؟

بله. پاور شما با کابل خودتون هم روی سیستم و هم توسط اکتیو لود تست شده. کانکتور 24 پین مادربرد خودتون رو چک کنید شاید مشکل از اونجا باشه.

پیشنهاد میکنم سیستمتون رو با یک پاور دیگه تست کنید. موارد بسیار نادری مشاهده شده که ممکنه یک مدل پاور با یک مادربرد خاص ناسازگاری داشته باشه.

همچنین همانطور که خودتون فرمودید پاور رو به صورت دست دوم تهیه کردید و به احتمال بسیار زیاد این پاور در ریگ های ماینینگ استفاده شده و ممکنه کانکتورهاش مستهلک شده باشه. ممکنه وضعیت پین های مادربرد تست واحد گارانتی گرین بهتر از مادربرد شما باشه و این ضعف کانکتورها مشخص نشه.
پاسخ
سلام.
ممنون از توضیحتون.
یعنی چی که ممکنه پین های مادربرد تست شرکت از مادربرد من بهتر باشه و این ضعف کانتور های پاور رو نشون نده؟
فکر کنم بر عکس گفتید.
پاسخ
(09-23-2023, 02:33 PM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام.
ممنون از توضیحتون.
یعنی چی که ممکنه پین های مادربرد تست شرکت از مادربرد من بهتر باشه و این ضعف کانتور های پاور رو نشون نده؟
فکر کنم بر عکس گفتید.

مادربرد تست گارانتی گرین از مدل های رده بالا هستش و ممکنه کیفیت کانکتورهاش بهتر از مادربرد شما باشه.
پاسخ
سلام.
پاور رو همراه با کابل هایی که داشت تحویل نماینده اراک دادم تا برای بررسی تحویل شما بشه.
چون بهم گفتید که ممکنه از کابل هایی استفاده کردید که مال خودش نیست یا به دلیل استفاده در ماین دچار مشکل شده باشن.
پاور و کابل های ارسالی رو کامل و با دقت بررسی کنید و به من اعلام کنید که کابل ها سالم یا مال خود پاور هستند یا نه.
قیمت کابل ها رو هم به من اعلام کنید.
لطفا برگه تست سلامتی رو به صورت مهر شده همراه با پاور ارسال کنید.
پاسخ
(11-04-2023, 01:28 PM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام.
پاور رو همراه با کابل هایی که داشت تحویل نماینده اراک دادم تا برای بررسی تحویل شما یشه.
چون بهم گفتید که ممکنه از کابل هایی استفاده کردید که مال خودش نیست یا یه دلیل استفاده در ماین دچار مشکل شده باشن.
پاور و کابل های ارسالی رو کامل و با دقت بررسی کنید و به من اعلام کنید که کابل ها سالم یا مال خود پاور هستند یا نه.

سلام. بله چک میشه و نتیجه براتون ارسال میشه.
پاسخ
(11-05-2023, 10:23 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است:
(11-04-2023, 01:28 PM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام.
پاور رو همراه با کابل هایی که داشت تحویل نماینده اراک دادم تا برای بررسی تحویل شما یشه.
چون بهم گفتید که ممکنه از کابل هایی استفاده کردید که مال خودش نیست یا یه دلیل استفاده در ماین دچار مشکل شده باشن.

سلام. بله چک میشه و نتیجه براتون ارسال میشه.
ممنون.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان