green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کنترلر فن هوراکان اتمام گارانتی و در صورت امکان خرید یا تعمیر
(07-22-2023, 03:18 PM)ImanKh نوشته است: با سلام. دوست گرامی بعد از اتصال سیم PWM ها به تبدیل Y نیاز هست دکمه Auto Fan روی ریموت رو بزنید. اگر فن ها خاموش نشن یعنی اتصالات درسته و سرعت فن ها از مادربرد تبعیت میکنه.
در مورد در آوردن پره فن ها نیاز به کمی فشار هست ولی باید مراقب باشید که پره ها شکسته نشن.
گارانتی هم شماره 02188170017 رو تماس بگیرید.
سلام. بله طبق نوشته های سایت و بحث های فروم و موجود نبودن تبدیل y تو بازار خودم ساختم و تست کردم و اتصالاتشم اول با مولتی متر تست کردم و از درست بستنش مطمئن بودم، نه روی حالت auto fan کار میکنه، نه رو حالت بدون pwm دور تند و کندِ خودِ هاب، و کلا فنها رو یه دور ثابت کار میکنن.
همکار قسمت کیس خیلی عالی و محترمانه جواب دادن ولی قسمت واترکولر که ظاهرا مسئولیت این کالا با ایشون هست چندین بار تماس گرفتم ظاهرا سرشون شلوغه فرصت جواب دادن ندارن برا همین اینجا مزاحم شدم.
امکان ارسال آی سی یا یه هاب دیگه ای با هزینه هست یا باید هاب رو برا تعمیر با هزینه ارسال کنم تهران؟ گارانتی بر اساس سریال کالا هم یه ماه پیش تموم شده. خیلی ممنون از راهنماییتون
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشکل کنترلر فن هوراکان اتمام گارانتی و در صورت امکان خرید یا تعمیر - توسط ST92 - 07-23-2023, 03:12 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان