green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمت جلوی کیس گرین Z4 Astiak
عرض درود و ادب.

یه کیس گرین Z4 Astiak داشتیم که خدمت پست محترم دادیم برای یکی از دوستان ارسال کردیم ، همین که اونجا رسید دیدیم به علت خوش رفتاری ماموران پستی، قسمت جلوی کیس شکسته شده. دو تا عکس پیوست هست که یکیش قسمت جلو سالم و یکیش قسمت جلو کاملا شکسته و جدا شده. 

می خواستم ببینم امکان تهیه این قسمت از کیس هست؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
درود بر شما،
از بخش انبار خدمات پس از فروش سوال کردم ، گفتند این پنل را موجود ندارند و باید موجودی آن را از کارخانه استعلام بگیرند، تا فردا خبر می دهند.
در صورت امکان می توانید سریال کیس و مشکل را به شماره تلفن 09036660329 در پیام رسان واتس اپ ارسال کنید و مستقیما با همکاران بنده در انبار خدمات پس از فروش در تماس باشید، یا با شماره تلفن 58132000 داخلی 7270 تماس تلفنی بگیرید و یا اینکه صبر بفرمایید بنده همینجا بهتون اعلام کنم که موجود است یا خیر.
سفارش قطعه شما به دلیل شکستگی شامل گارانتی گرین نمی شود و تهیه قطعه فوق در صورت موجود بودن مستلزم صرف هزینه از سوی جناب عالی می باشد که قیمت آن به شما اعلام خواهد شد.
پاسخ
(07-16-2023, 04:35 PM)Poorya نوشته است: درود بر شما،
از بخش انبار خدمات پس از فروش سوال کردم ، گفتند این پنل را موجود ندارند و باید موجودی آن را از کارخانه استعلام بگیرند، تا فردا خبر می دهند.
در صورت امکان می توانید سریال کیس و مشکل را به شماره تلفن 09036660329 در پیام رسان واتس اپ ارسال کنید و مستقیما با همکاران بنده در انبار خدمات پس از فروش در تماس باشید، یا با شماره تلفن 58132000 داخلی 7270 تماس تلفنی بگیرید و یا اینکه صبر بفرمایید بنده همینجا بهتون اعلام کنم که موجود است یا خیر.
سفارش قطعه شما به دلیل شکستگی شامل گارانتی گرین نمی شود و تهیه قطعه فوق در صورت موجود بودن مستلزم صرف هزینه از سوی جناب عالی می باشد که قیمت آن به شما اعلام خواهد شد.
درود مجدد. بسیار عالی. منتظر پاسخ شما می مانم. مشکلی از نظر زمانی ندارم حتی یک ماه هم طول بکشد مشکلی نیست.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان