green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرابی پاور
سلام حدود 26 ام یک پاور آکبند  gp 450 eco rev3. 1خریداری کردم بعد از بازکردن متوجه شدم یکی از قطعات داخلی اون از برد جدا شده فرداش به نمایندگی خدمات پس از فروش بردم و اونا هم گفتند باید به تهران ارسال شود (روی محصول هیچگونه خط و خش یا اثر ضربه ای وجود نداره) میخواستم بدونم چند روزه تحویل داده میشه وآیا گارانتی شامل میشود؟ و چطور باید پیگیری کنم ببینم در چه وضعیت هست؟ امکان تعویض با پاور نو وجود دارد؟
گارانتی کالا تا اواخر 1404
پاسخ
(04-30-2023, 02:04 PM)Ali1234567890 نوشته است: سلام حدود 26 ام یک پاور آکبند  gp 450 eco rev3. 1خریداری کردم بعد از بازکردن متوجه شدم یکی از قطعات داخلی اون از برد جدا شده فرداش به نمایندگی خدمات پس از فروش بردم و اونا هم گفتند باید به تهران ارسال شود (روی محصول هیچگونه خط و خش یا اثر ضربه ای وجود نداره) میخواستم بدونم چند روزه تحویل داده میشه وآیا گارانتی شامل میشود؟ و چطور باید پیگیری کنم ببینم در چه وضعیت هست؟ امکان تعویض با پاور نو وجود دارد؟
گارانتی کالا تا اواخر 1404

سلام لطفا شماره تماستون رو برای بنده به صورت پیغام خصوصی ارسال کنید بنده پیگیری میکنم امرتون رو.
پاسخ
سلام. دستمو میزارم پشت پاور. باد فن خیلی خیلی کم حس میشه در حد ناچیز.gp500aهست پاوردم. و اینکه دیروز موقع کار یه صدایی میداد فنش اولین باز بود یه صدای هلی کوپتری مانند انگار به چیزی داخل خودش بردرخوردی چیزی میکرد .باید چیکار کنم؟
پاسخ
(05-11-2023, 10:12 AM)مهدی نوشته است: سلام. دستمو میزارم پشت پاور. باد فن خیلی خیلی کم حس میشه در حد ناچیز.gp500aهست پاوردم. و اینکه دیروز موقع کار یه صدایی میداد فنش اولین باز بود یه صدای هلی کوپتری مانند انگار به چیزی داخل خودش بردرخوردی چیزی میکرد .باید چیکار کنم؟

سلام. به گارانتی مراجعه کنید. همکاران بنده مشکل پاور شما رو بررسی می کنند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان