green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصویر ندادن سیستم
سلام
من چند روز پیش یه سیستم گرفتم و اسمبل کردم با قطعات زیر
MB : Asus prime b660m-a wifi d4
Cpu : intel core i5 12400f
Ram : corsair vengeance pro 32gb 3200
GPU : radeon rx580 8gb
Ssd : pny 500gb
Psu :Green GP700A-GED 
Case : Green griffin G1 
همچیو اسمبل کردم وقتی روشن کردم فن ها کار کردن rgb کار کردن فن سی پی یو و گرافیک کار کرد ولی تصویر نداد اسپیکر مادربرد وصل کردم همه چیو باز کردم وقتی فقط سی پی یو وصله ارور رم میده رم وصل میکنم ارور گرافیک میده  با سه تا گرافیک امتحان کردم همشون ارور میدن و حتی با رم با سرعت پایین ترم امتحان کردم کابل ها رو چندبار امتحان کردم همشون وصله کابل ۲۴ پین مادربرد و سی پی یو و کابل گرافیک وصله ولی تصویر نمیده
و اینکه پاور یه صدای عجیبی میده نمیدونم فن به جایی گیر میکنه یا از چیز دیگه ایه 
میخواستم بدونم مشکل از پاور که برق نمیرسونه به گرافیک یا از مادربرد میتونه باشه ؟ متاسفانه مادربرد و سی پی یو دیگه ای ندارم امتحان کنم
پاسخ
(03-22-2023, 08:53 PM)hkhatibi نوشته است: سلام
من چند روز پیش یه سیستم گرفتم و اسمبل کردم با قطعات زیر
MB : Asus prime b660m-a wifi d4
Cpu : intel core i5 12400f
Ram : corsair vengeance pro 32gb 3200
GPU : radeon rx580 8gb
Ssd : pny 500gb
Psu :Green GP700A-GED 
Case : Green griffin G1 
همچیو اسمبل کردم وقتی روشن کردم فن ها کار کردن rgb کار کردن فن سی پی یو و گرافیک کار کرد ولی تصویر نداد اسپیکر مادربرد وصل کردم همه چیو باز کردم وقتی فقط سی پی یو وصله ارور رم میده رم وصل میکنم ارور گرافیک میده  با سه تا گرافیک امتحان کردم همشون ارور میدن و حتی با رم با سرعت پایین ترم امتحان کردم کابل ها رو چندبار امتحان کردم همشون وصله کابل ۲۴ پین مادربرد و سی پی یو و کابل گرافیک وصله ولی تصویر نمیده
و اینکه پاور یه صدای عجیبی میده نمیدونم فن به جایی گیر میکنه یا از چیز دیگه ایه 
میخواستم بدونم مشکل از پاور که برق نمیرسونه به گرافیک یا از مادربرد میتونه باشه ؟ متاسفانه مادربرد و سی پی یو دیگه ای ندارم امتحان کنم

سلام. یک بار پردازنده رو از سوکت جدا کرده و با دقت پین های سوکت CPU رو چک کنید.

جهت بررسی صدای شنیده شده از پاور هم به گارانتی گرین مراجعه کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان