green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارنکردن فن کیس g4
سلام 
بنده الان 3 ماه هست که کیس g4 خریداری کردم مشکل کیس کار نکردن چرخش فن هست هر چند روز  یه بار برای مثال امروز فن های کیس با دور ارام به خوبی کار می کنن وقتی فردا دوباره سیستم روشن می کنم فقط LED فن ها روشن میشه و یکی از فن ها یا دوتا نمی چرخه و باید دور فن از طریق ریموت زیاد کنم تا فن شروع به چرخش کنه ممنون میشوم راهنمایی کنید
پاسخ
(03-18-2023, 04:32 PM)Unhappy نوشته است: سلام 
بنده الان 3 ماه هست که کیس g4 خریداری کردم مشکل کیس کار نکردن چرخش فن هست هر چند روز  یه بار برای مثال امروز فن های کیس با دور ارام به خوبی کار می کنن وقتی فردا دوباره سیستم روشن می کنم فقط LED فن ها روشن میشه و یکی از فن ها یا دوتا نمی چرخه و باید دور فن از طریق ریموت زیاد کنم تا فن شروع به چرخش کنه ممنون میشوم راهنمایی کنید

سلام. از حالت همگام سازی سرعت فن ها (PWM) با مادربرد استفاده می کنید؟
پاسخ
(03-18-2023, 11:25 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:

سلام خیر  ولی کابل وصل کردم تست کردم هیچ فرقی نکرد
پاسخ
(03-20-2023, 02:53 PM)Unhappy نوشته است:
(03-18-2023, 11:25 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:

سلام خیر  ولی کابل وصل کردم تست کردم هیچ فرقی نکرد

سلام. لطفا پس از پایان تعطیلات با بنده به صورت پیغام خصوصی در ارتباط باشید تا فن ها  به گارانتی ارسال بشه.
پاسخ
سلام انگار نه تنها جی 4 جی 6 هم همین طوره وقتی فن دور پایین باشه روشن نمیشه که من تو فروم گشتم پیشنهاد داده بودن از کابل y slave استفاده بشه به مادربرد متصل بشه دور فن ها کنترل بشه مشکل اینجاست کابل برای من که نبود مستقیم به مادربرد هم وصل کنی مادربرد سیم تاکو یا دور فن نباشه فن روشن نمیکنه سیگنال نمیفرسته میخوام بدونم شما فیلتر گرد و غبار جلو رو دارید یا نه آخه من مش گذاشتم کیس پر از خاک میشه سریع واقعا چرا نگذاشتید مگه چقدر هزینه داره خب هیج جا هم گیر نمیاد خودم بخرم
پاسخ
(04-03-2023, 07:36 AM)hassanjow نوشته است: سلام انگار نه تنها جی 4 جی 6 هم همین طوره وقتی فن دور پایین باشه روشن نمیشه که من تو فروم گشتم پیشنهاد داده بودن از کابل y slave استفاده بشه به مادربرد متصل بشه دور فن ها کنترل بشه مشکل اینجاست کابل برای من که نبود مستقیم به مادربرد هم وصل کنی مادربرد سیم تاکو یا دور فن نباشه فن روشن نمیکنه سیگنال نمیفرسته میخوام بدونم شما فیلتر گرد و غبار جلو رو دارید یا نه آخه من مش گذاشتم کیس پر از خاک میشه سریع واقعا چرا نگذاشتید مگه چقدر هزینه داره خب هیج جا هم گیر نمیاد خودم بخرم
سلام. شماره تماستون رو برای بنده خصوصی ارسال کنید تا همکاران بنده تلفنی با شما درتماس باشن.
پاسخ
. . . . .
پاسخ
(04-05-2023, 11:21 AM)ImanKh نوشته است:
(04-03-2023, 07:36 AM)hassanjow نوشته است: سلام انگار نه تنها جی 4 جی 6 هم همین طوره وقتی فن دور پایین باشه روشن نمیشه که من تو فروم گشتم پیشنهاد داده بودن از کابل y slave استفاده بشه به مادربرد متصل بشه دور فن ها کنترل بشه مشکل اینجاست کابل برای من که نبود مستقیم به مادربرد هم وصل کنی مادربرد سیم تاکو یا دور فن نباشه فن روشن نمیکنه سیگنال نمیفرسته میخوام بدونم شما فیلتر گرد و غبار جلو رو دارید یا نه آخه من مش گذاشتم کیس پر از خاک میشه سریع واقعا چرا نگذاشتید مگه چقدر هزینه داره خب هیج جا هم گیر نمیاد خودم بخرم
سلام. شماره تماستون رو برای بنده خصوصی ارسال کنید تا همکاران بنده تلفنی با شما درتماس باشن.
سلام متاسفانه هنوز مشکل من رفع نشده و من کابل y slave  رو هم تهیه کردم الان مشکل حادتر شده الان دوتا یا هر سه فن ها رو دور کند روشن نمیشه  و رو فن اتو هم باید دور فن سی پی یو به بالاترین دور برسه تا تازه فن ها اروم شروع به گردش کنن من حس می کنم کنترلر فن من مشکل داره هر کاری کردم تو این 6 ماه که این کیس دارم نمیشه خیلی اذیت میکنه نمایندگی شیراز دارید که سریع تر بشه این کنترلر درست بشه دیگه دور ارام کلا من استفاده نمی کنم فک کنم همین باعث بشه که فن ها هم زود خراب شن چون رو دور تند همیشه تا بتونم ازشون استفاده کنم
پاسخ
(10-13-2023, 05:29 PM)hassanjow نوشته است:
(04-05-2023, 11:21 AM)ImanKh نوشته است:
سلام متاسفانه هنوز مشکل من رفع نشده و من کابل y slave  رو هم تهیه کردم الان مشکل حادتر شده الان دوتا یا هر سه فن ها رو دور کند روشن نمیشه  و رو فن اتو هم باید دور فن سی پی یو به بالاترین دور برسه تا تازه فن ها اروم شروع به گردش کنن من حس می کنم کنترلر فن من مشکل داره هر کاری کردم تو این 6 ماه که این کیس دارم نمیشه خیلی اذیت میکنه نمایندگی شیراز دارید که سریع تر بشه این کنترلر درست بشه دیگه دور ارام کلا من استفاده نمی کنم فک کنم همین باعث بشه که فن ها هم زود خراب شن چون رو دور تند همیشه تا بتونم ازشون استفاده کنم
گرامی فن ها دائم روی در تند هم کارکنن خراب نمیشن اما شماره ای از شما برای بنده نفرستادید تا باهاتون تماس بگیریم. با تلفن گارانتی و داخلی 7036 در ارتباط باشید تا مشکل شمارو حل کنن.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان