green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان خرید کابل های پاور
سلام خدمت دوستان عزیز ، پیشاپیش عیدتون مبارک، بنده یک پاور خریدم مدل 1050OCDG فول ماژولار پلاتنیوم ، متاسفانه فروشنده نامردی کرده و کابل کم برام فرستاده، حتی ۲۴ پین مین برد هم ندارم، از اونجایی که پاور خیلی مهم و حیاتی هست و کابل های خودش باید استفاده بشه، گفتم ببینم امکانش هست از خود گرین کابل تهیه کنم؟ توی فروشگاه ها کابل هست ولی خب گفتم از خود شرکت بگیرم بهتره، امکان تخفیف روی تعداد هست؟ چون یکی دو مورد دیدم واقعا کابل ها گرون هستند
(03-18-2023, 09:56 AM)Adib_mk نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز ، پیشاپیش عیدتون مبارک، بنده یک پاور خریدم مدل 1050OCDG فول ماژولار پلاتنیوم ، متاسفانه فروشنده نامردی کرده و کابل کم برام فرستاده، حتی ۲۴ پین مین برد هم ندارم، از اونجایی که پاور خیلی مهم و حیاتی هست و کابل های خودش باید استفاده بشه، گفتم ببینم امکانش هست از خود گرین کابل تهیه کنم؟ توی فروشگاه ها کابل هست ولی خب گفتم از خود شرکت بگیرم بهتره، امکان تخفیف روی تعداد هست؟ چون یکی دو مورد دیدم واقعا کابل ها گرون هستند
 سلام پس از پایان تعطیلات نوروز با گارانتی گرین (02188170017)  و داخلی (7270) واحد انبار تماس بگیرید تا همکاران بنده جهت تهیه کابل ها کمکتون کنند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان