green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قطعات کیس z1 ario
سلام
پلاستیک درب کیس با اینکه تازه خریداری شده خیلی خش افتاده و میخوام تعویض کنم
یه جای یو اس بی جلوش خالیه و یه کابل دو پورت یو اس بی سه نیاز دارم که بخوره جای پیچش بیرون خیلی گشم اما نیست
از سمت گرین چطور باید تهیه کنم؟ Huh

مثل این:
https://s2.uupload.ir/files/screenshot_۲...۰_pbqw.png

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
با سلام. دوست عزیز؛ یکی از دلایل انتخاب شیشه حرارت دیده نسبت به اکرلیک در کیس های جدید، همین بحث خش افتادن در مرور زمان هست. متسفانه خدمات پس از فروش گرین پنجره پلکسی کیس Z1 رو جداگانه در اختیار مشتری قرار نمیده. اما میتونید به خدمات لیزری ها مراجعه کنید، عین همونو براتون با پلکسی میزنن.
در مورد USB اگر پورت فعلی شما آسیب دیده و زمان گارانتی کیس شما به اتمام رسیده، میتونید با گارانتی مکاتبه کنید و با ارسال کابل معیوب یک کابل سالم تحویل بگرید. اما اگر قصد اضافه کردن یک پُرت USB3.0 دیگه در کنار پُرت فعلی دارید باید این کابل رو از بازار تهیه کنید.
پاسخ
(02-21-2023, 09:17 AM)ImanKh نوشته است: با سلام. دوست عزیز؛ یکی از دلایل انتخاب شیشه حرارت دیده نسبت به اکرلیک در کیس های جدید، همین بحث خش افتادن در مرور زمان هست. متسفانه خدمات پس از فروش گرین پنجره پلکسی کیس Z1 رو جداگانه در اختیار مشتری قرار نمیده. اما میتونید به خدمات لیزری ها مراجعه کنید، عین همونو براتون با پلکسی میزنن.
در مورد USB اگر پورت فعلی شما آسیب دیده و زمان گارانتی کیس شما به اتمام رسیده، میتونید با گارانتی مکاتبه کنید و با ارسال کابل معیوب یک کابل سالم تحویل بگرید. اما اگر قصد اضافه کردن یک پُرت USB3.0 دیگه در کنار پُرت فعلی دارید باید این کابل رو از بازار تهیه کنید.

حالا پلاستیکش خیلی مهم نیست ولی کابلش رو لازم دارم همه جا رو زیر و رو کردم ولی نیست کسی کمکی از دستش بر میاد؟
پاسخ
خب باید بگم که همه جا رو گشتم ولی نیست! نمیدونم چرا گرین قطعات رو نداده بیرون یا خودش نمیده
به هر حال مجبور شدم از کابل براکت یو اس بی سه استفاده کنم و کلگی خودش رو ببرم و با پرینت سه بعدی کلگی جدید براش بذارم.
کار طراحیشم یه بنده خدایی رایگان انجام داد واسه ی همین نتیجش رو همراه فایل پرینت بعدا میفرستم که اگه مشکل فرد دیگه ای هم بود حل بشه

https://s26.picofile.com/file/8460659150...gcode.html
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان