green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نورپردازی کیس Aria
سلام

من کیس Aria دارم و میخوام ریسه نواری ws2812 آدرسبل بگیرم جهت نورپردازی داخل کیس وصل کنم به هاب RGB سوکت LED2 خود کیس
میخواستم بدونم پورت LED2 تا چه تعداد ال ای دی یا چند متر ساپورت می کنه؟
از نظر آمپر چطور؟ هر متر از این ریسه نواری ها حدودا 1.2 آمپر مصرفشونه

باتشکر
پاسخ
سلام. حداکثر 2A یا 300 عدد RGB LED.
پاسخ
(08-09-2022, 10:23 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. حداکثر 2A یا 300 عدد RGB LED.
ممنون 

یه سوال دیگه ...
ورودی این ریسه RGBها به ترتیب (GND)(DI یا DO)(5V+) هستش، این ترتیب روی سوکت LED هاب از کدوم طرف هستش؟
کدوم پین 5 ولت هست؟

[تصویر:  rgb_hub_xrtv.jpg]
پاسخ
(08-09-2022, 01:41 PM)msafarim نوشته است:
(08-09-2022, 10:23 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. حداکثر 2A یا 300 عدد RGB LED.
ممنون 

یه سوال دیگه ...
ورودی این ریسه RGBها به ترتیب (GND)(DI یا DO)(5V+) هستش، این ترتیب روی سوکت LED هاب از کدوم طرف هستش؟
کدوم پین 5 ولت هست؟

به این صورت:

[تصویر:  attachment.php?aid=94]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(08-09-2022, 02:37 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:
(08-09-2022, 01:41 PM)msafarim نوشته است:
ممنون 

یه سوال دیگه ...
کدوم پین 5 ولت هست؟

به این صورت:

ممنون از شما و پاسخگوییتون  Heart
پاسخ
سلام من برنامهaura sync رو نصب کردم و همینطور icueداخل هیچ کدوم rgbفن هارو نمیشه پیدا و کنترل کرد اصلا نمیشاناسه باید درایور خاصی نصب کنم کابل 3پین که از نضر منطقی 2تا پین داره مادربرد من ایسوسهb560 plus wifiحالا چیکار کنم کابلشم زدم 3سانیه هم نگه میدارم ست نمیشه .برای مسال رم و مادربرد رو میزارم رنگ قرمز ولی فن ها عین خیالشون نیست هر کاری میکنم به همون دیفالت خودشون میمونن
پاسخ
(08-28-2022, 10:32 PM)مهدی نوشته است: سلام      من برنامهaura  sync رو نصب کردم و همینطور icueداخل هیچ کدوم rgbفن هارو نمیشه پیدا و کنترل کرد اصلا نمیشاناسه باید درایور خاصی نصب کنم کابل 3پین که از نضر منطقی 2تا پین داره مادربرد من ایسوسهb560 plus wifiحالا چیکار کنم کابلشم زدم 3سانیه هم نگه میدارم ست نمیشه .برای مسال رم و مادربرد رو میزارم رنگ قرمز ولی فن ها عین خیالشون نیست هر کاری میکنم به همون دیفالت خودشون میمونن
جواب بدید لططفا
پاسخ
(08-29-2022, 07:35 PM)مهدی نوشته است:
(08-28-2022, 10:32 PM)مهدی نوشته است: سلام      من برنامهaura  sync رو نصب کردم و همینطور icueداخل هیچ کدوم rgbفن هارو نمیشه پیدا و کنترل کرد اصلا نمیشاناسه باید درایور خاصی نصب کنم کابل 3پین که از نضر منطقی 2تا پین داره مادربرد من ایسوسهb560 plus wifiحالا چیکار کنم کابلشم زدم 3سانیه هم نگه میدارم ست نمیشه .برای مسال رم و مادربرد رو میزارم رنگ قرمز ولی فن ها عین خیالشون نیست هر کاری میکنم به همون دیفالت خودشون میمونن
جواب بدید لططفا

سلام.

آیا با فشردن هر بار کلید RGB جلوه نورپردازی فن ها تغییر میکنه؟

زمانی که سوئیچ RGB بالای کیس رو 3 ثانیه فشرده و نگه می دارید چه اتفاقی میفته؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان