green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل براکت نسل 12 سوکت 1700
سلام و خسته نباشید به دوستان
من سفارش براکت 1700 دادم ولی تو نصبش مشکل دارم 
دفترچه راهنمایی هم برام ارسال نشده
براکت پشت مادربرد راحت نصب میشه ولی کفشکهایی که روی مادربرد نصب میشه برای پیچ خوردن فن مشکل داره
در حالی که کفشکهای قبلی رو که تست میکنم راحت فن پیچ میخوره ولی میترسم این کفشکهای قبلی برای 1700 تعریف نشده باشن
الان عکسها رو نگاه کنید فن با کفشک 1700 ارتفاع داره و پیچ نمی خوره
تازه اون سوراخهایی که روی پیچ براکت پشت میخوام ببندم راحت جابه جا میشه در حالی که کفشکهای نسل قبل اینطوری نیستن و راحت قفل میشن
و یک موضوع دیگه طراحی کفشکهای 1700 خمیدگی ندارن و صاف ولی کفشکهای نسل قبل یک خمیدگی دارن که ارتفاع میگیرن و فن راحت پیچ میخوره
لطفا راهنمایی کنید
مدل فن نوتوس 400

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید.
براکت 1700 نوتوس 400 که براتون ارسال شده تنها شامل قطعه پلاستیکی پشت سوکت پردازنده هست. شما در نهایت باید با پایه های نقره ای رنگی که همراه نوتوس 400 هست کولرتون رو سوار کنید و به اون پایه های مشکی که برای واتر کولر های ما هستن نیازی نیست همونطور که خودتون هم فرمودید پیچ بهش نمیرسه که طبیعیه چون برای سری نوتوس نیستن. اگر باز متوجه نشدید بفرمایید تا بیشتر براتون توضیح بدم.
پاسخ
(06-25-2022, 11:43 AM)ImanKh نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید.
براکت 1700 نوتوس 400 که براتون ارسال شده تنها شامل قطعه پلاستیکی پشت سوکت پردازنده هست. شما در نهایت باید با پایه های نقره ای رنگی که همراه نوتوس 400 هست کولرتون رو سوار کنید و به اون پایه های مشکی که برای واتر کولر های ما هستن نیازی نیست همونطور که خودتون هم فرمودید پیچ بهش نمیرسه که طبیعیه چون برای سری نوتوس نیستن. اگر باز متوجه نشدید بفرمایید تا بیشتر براتون توضیح بدم.
ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون
همکارانتون این کفشک رو ارسال کردن و کاملا من رو گیج کردن که قضیه این چیه
هر کسی هم بود نمیدونست چکار باید بکنه چون این کفشک همراه این فرستاده شده
به هر حال ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان