green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظردهی در مورد GKM605
سلام
وقت بخیر
بنده چند روز قبل ست کیبورد و موس GKM605 RGB رو خریداری کردم.
یه سوال دارم
هر بار که سیستم روشن میشه، تنظیمات نور کیبورد ریست میشه و برمیگرده به حالت اولیه. آیا امکان داره این تنظیمات جایی ذخیره بشه؟
سرعت موس هم همینطوره و بعد از روشن شدن برمیگرده به کمترین سرعت.
متشکرم.
پاسخ
سلام. این مدل کیبورد و ماوس امکان ذخیره آخرین پروفایل رو نداره ولی حتی زمانی که Shut Down میشه (ولتاژ 5V SB برقراره) کماکان آخرین پروفایل پس از استارت سیستم عامل فراخوانی میشه.

احتمالا در تنظیمات Bios مادربرد شما حالت ERP فعاله. بایوس مادربرد رو بروزرسانی کنید و تنظیمات مربوط به مدیریت مصرف انرژی مادربردتون رو به حالت پیش فرض ببرید تا مشکلتون حل بشه.
پاسخ
(06-07-2022, 02:34 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. این مدل کیبورد و ماوس امکان ذخیره آخرین پروفایل رو نداره ولی حتی زمانی که Shut Down میشه (ولتاژ 5V SB برقراره) کماکان آخرین پروفایل پس از استارت سیستم عامل فراخوانی میشه.

احتمالا در تنظیمات Bios مادربرد شما حالت ERP فعاله. بایوس مادربرد رو بروزرسانی کنید و تنظیمات مربوط به مدیریت مصرف انرژی مادربردتون رو به حالت پیش فرض ببرید تا مشکلتون حل بشه.
متشکرم
البته من همیشه کلید پاور رو میزنم که برق توش باقی نمونه.
پاسخ
(06-18-2022, 12:02 AM)MSGreen نوشته است:
(06-07-2022, 02:34 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. این مدل کیبورد و ماوس امکان ذخیره آخرین پروفایل رو نداره ولی حتی زمانی که Shut Down میشه (ولتاژ 5V SB برقراره) کماکان آخرین پروفایل پس از استارت سیستم عامل فراخوانی میشه.

متشکرم
البته من همیشه کلید پاور رو میزنم که برق توش باقی نمونه.
گرامی، زدن دکمه پاور بعد از هر برا استفاده روزمره، از عمر مفید پاور کم میکنه و روی سایر قطعات سیستم تاثیر میزاره. فقط زمانی که از سیستمتون به مدت یک هفته یا بیشتر قصد استفاده ندارید پاور رو آف کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان