green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنل جلویی کیس Z2+ HERO
با سلام و عرض ادب.
می خواستم بدونم چطور می تونم پنل جلویی کیس Z2+ hero  باز کنم.
برای باز کردن فن های جلویی کیس لازمه که حتما پنل جلویی برداشته بشه.چون پیچهای فن از سمت جلوی کیس بسته شده، نه از سمت داخل کیس!
هم اینکه متاسفانه چون پنل جلو بشدت گرد و خاک میگیره و نیاز به تمیز کردن داره میخواستم نحوه باز کزدنشو بدونم.
یبار خواستم بازش کنم متوجه شدم توری جلو که از جنس آلومینیومه، یه سری خار داره که خم شده به داخل. خارهای بالا و پایین رو میشه باز کرد اما خارهای چپ و راست بخاطر وجود فن نمیشه خمشو باز کرد.
اگر هم توری بالا و پایین رو برای راه دست و باز کردن خار زیاد خم کنیم شکستگی در ظاهرش بوجود میاد و خیلی ناجور و زشت میشه.
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(03-11-2022, 04:07 PM)mj_sabz68 نوشته است: با سلام و عرض ادب.
می خواستم بدونم چطور می تونم پنل جلویی کیس Z2+ hero  باز کنم.
برای باز کردن فن های جلویی کیس لازمه که حتما پنل جلویی برداشته بشه.چون پیچهای فن از سمت جلوی کیس بسته شده، نه از سمت داخل کیس!
هم اینکه متاسفانه چون پنل جلو بشدت گرد و خاک میگیره و نیاز به تمیز کردن داره میخواستم نحوه باز کزدنشو بدونم.
یبار خواستم بازش کنم متوجه شدم توری جلو که از جنس آلومینیومه، یه سری خار داره که خم شده به داخل. خارهای بالا و پایین رو میشه باز کرد اما خارهای چپ و راست بخاطر وجود فن نمیشه خمشو باز کرد.
اگر هم توری بالا و پایین رو برای راه دست و باز کردن خار زیاد خم کنیم شکستگی در ظاهرش بوجود میاد و خیلی ناجور و زشت میشه.
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

سلام. طبق تصویر دستتون رو زیر پنل کیس اهرم کنید و پنل رو به سمت خودتون بکشید. پنل به راحتی باز میشه.

[تصویر:  attachment.php?aid=68]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
ممنون از راهنمایی دوست عزیز. خیلی لطف کردی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان