green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیبرد کوگار 200k
سلام دوستان

مسیر اتصال w کیبرد قطع شده 

در حال حاضر از فویل آلومینیومی برای اتصال استفاده میکنم ولی باز قطع میشه بعد از مدتی

راه دائمی پیشنهاد میشه ؟

خریدار این کیبرد بصورت معیوب هم هستم 

ممنون
پاسخ
سلام. امکان داره لطف کنید از بخش معیوب عکس بگیرید؟
پاسخ
(10-08-2020, 05:37 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. امکان داره لطف کنید از بخش معیوب عکس بگیرید؟
سلام
البته بجز این مشکل چون زیاد بازش کردم برای امتحان روش های مختلف اکثر مکانیزم های کی کپ ها هم شکسته

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
متاسفانه شدت آسیب به گونه ای هست که راهی جز تعویض کیبورد باقی نمونده.

موفق باشید.
پاسخ
(10-10-2020, 12:30 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: متاسفانه شدت آسیب به گونه ای هست که راهی جز تعویض کیبورد باقی نمونده.

موفق باشید.
چرا راه هست  Big Grin قفط باید کیبورد معیوب پیدا کنم که مشکلش مثل مال من نباشه
ممنون
پاسخ
(10-10-2020, 12:30 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: متاسفانه شدت آسیب به گونه ای هست که راهی جز تعویض کیبورد باقی نمونده.

موفق باشید.
آقای موسوی گرین این مدل کیبورد رو بصورت معیوب نداره که بتونم بخرم برای استفاده از قطعاتش ؟
پاسخ
سلام. متاسفانه فروش قطعه معیوب خلاف قوانین گارانتی گرین محسوب میشه. پیشنهاد می کنم اگر تهران تشریف دارید به گارانتی گرین مراجعه کنید. البته قبلش کیبورد رو کامل ببندید. همکاران بنده کیبورد شما را تحویل می گیرند و تعمیر یا تعویض قطعات اون رو بررسی می کنند.

لطفا قبل از مراجعه یا ارسال کالا از طریق پیغام خصوصی با بنده هماهنگ کنید.
پاسخ
با تشکر از آقای موسوی و شرکت گرین با اینکه کیبورد از گارانتی خارج بود برای بررسی قبول کردن و به دلیل اینکه کیبورد کوگار قابل تعمیر نبود لطف کردن یک عدد کیبورد گرین gk403 آکبند به عنوان هدیه همراه کیبورد خودم برام فرستادن
خیلی ممنون از لطفتون Heart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان