green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار برای ماوس گرین GM602 RGB
سلام
فکر میکنم ماوس بسیار شبیه ماوس Aula F810 باشد و به سایت سازنده رفتم و برنامه برای ماوس F810 دانلود کردم که به خوبی بر روی ماوس گرین کار کرد.
گرین هم هنوز مشخصات کامل فنی اعلام نکرده است اگر این ماوس شبیه ماوس Aula F810 باشد مشخصات فنی به صورت زیر است :

Sensor: SPCP198
 DPI: 800-1600-2400-3200-4800-6400DPI
Polling Rate: 125Hz
 Acceleration: 12G
Tracking Speed: 32 inches/sec
Frame Rate: 4000FPS

لینک دانلود برنامه :
http://www.aulacn.com/wp-content/uploads...nglish.zip

فایل پیوست هم گذاشتم که اگر نتوانستید از سایت دانلود کنید ، میتوانید از اینجا دانلود کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   F810_English.zip (اندازه: 2.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 73)
پاسخ
با سلام.
ممنون بابیت به اشتراک گذاشتن این موضوع. بله نرم افزار هایی وجود دارن که ممکنه بین موس های بعضی برند ها به صورت مشترک سازگار باشند. این بر میگرده به کنترلر و مغز مرکزی موس. نکته ای که میمونه، چون سورس این نرم افزار مشخص نیست، ما نمی تونیم به کاربران پیشنهادش کنیم و مسئولیتی در قبال استفاده ازش نمی پذیریم.
پاسخ
سلام
نرم‌افزاری هست برای ماوس GM603 RGB هم کار بکنه؟ من گشتم توی اینترنت و ماوسی شبیه به این ماوس Fortrek و ماوس logitech g203 بود ولی نرم‌افزار هیچ کدوم کار نکرد.
نرم‌افزاری هست که بشه باهاش DPI رو تنظیم کرد که روی 3600 بمونه؟ یا مثلا اسکریپتی با AutoHotKey؟ یا دیتاشیت رو میشه پیدا کرد یا مدل چیپ ماوس رو میشه فهمید چی هست تا برای اون یه راهی پیدا کرد؟
من واقعا اذیت می‌شم هربار ویندوز رو روشن می‌کنم باید DPI رو عوض کنم.
پاسخ
(08-01-2023, 12:27 PM)mmahdieh نوشته است: سلام
نرم‌افزاری هست برای ماوس GM603 RGB هم کار بکنه؟ من گشتم توی اینترنت و ماوسی شبیه به این ماوس Fortrek و ماوس logitech g203 بود ولی نرم‌افزار هیچ کدوم کار نکرد.
نرم‌افزاری هست که بشه باهاش DPI رو تنظیم کرد که روی 3600 بمونه؟ یا مثلا اسکریپتی با AutoHotKey؟ یا دیتاشیت رو میشه پیدا کرد یا مدل چیپ ماوس رو میشه فهمید چی هست تا برای اون یه راهی پیدا کرد؟
سلام. خیر دوست گرامی. تمام ویژگی هایی که میفرمایید نیاز به میکرو کنترلر پیشرفته تری نسبت به نمونه GM603 داره که در موس های بالا رده یافت میشن.
پاسخ
(08-01-2023, 12:27 PM)mmahdieh نوشته است: سلام

سلام. مادامی که تغذیه ماوس قطع نشه DPI ماوس تغییر نمیکنه. تو تنظیمات Bios مادربرد شما احتمالاً گزینه های مربوط به ERP فعال هستش. این گزینه رو غیر فعال کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان