green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیس های گرین
(07-02-2022, 07:42 AM)ImanKh نوشته است:
(06-30-2022, 10:28 PM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام.
قصد خرید کیس جدید رو داشتم.
ممکنه که کیس های جدید تا آخر ماه آینده وارد بازار بشن؟؟
از لحاظ امکانات و کیفیت در سطحی هستن که ارزش صبر کردن (بالارده یا درحد بالارده ها هستن؟؟) برای معرفی رو داشته باشن؟؟
با سلام خدمت شما دوست گرامی.
احتمالش بسیار پایینه. در مورد امکانات، کیفیت و... چون یه مسئله سلیقه ای هست؛ هیچ کس نمیتونه این پارامتر هارو تضمین کنه. ممکنه مصحولات جدید پایین تر از انتظار شما باشه ممکن هم هست بالاتر باشه. پیشنهاد میکنم مادامی که محصولات داخل بازار چه برند گرین و چه برند های دیگه نیاز شمارو برطرف میکنن، اقدام به تهیه کالای مورد نظرتون بفرمایید.
سلام.
ممنون از توضیحاتتون.
Life without love is better
پاسخ
سلام.
خوشحالم که بعد از ماه ها انتظار و تاخیر های طولانی کیس های جدید گرین وارد بازار شدن.
مخصوصا کیس g7 که با این قیمت، امکانات و البته گارانتی ۲۴ ماهه واقعا ارزش خرید بسیار بالایی رو داره و میشه گفت که با این قیمت میتونه با خیلی از کیس های بازار رقابت کنه.
البته چند تا نکته هست که لازم دونستم به عنوان انتقاد در جهت بهتر شدن و تغییر رویه اعلام کنم.
۱-قرار بود که کیت های سه پین فن های argb همراه با کیس ها معرفی و به بازار عرضه بشن که این اتفاق رخ نداد و در کمال ناباوری کیت فنی که روی کیس g7 قرار گرفته نه تنها از نوع سه پین نیست بلکه از نوع شش پین هست که باعث میشه کاربر مجبور به خرید فن های argb گرین بشه و نتونه از فن های دلخواه خودش استفاده کنه. نمیدونم چرا شرکت حاضر به عقب نشینی از این سیاست، اقدام خلاف استاندارد های دنیا نیست و هنوز بر این قضیه پافشاری میکنه.
۲-چرا محفظه قرار گیری پاور و کابل های پاور هیچ گونه تغییر ابعادی به منظور بزرگتر شدن و قرار گیری راحت تر پاور و کابل هاش نداشته و هنوز از ابعاد کیس های مید تاور برای محفظه یک کیس فول تاور استفاده میشه؟؟ اصولا کیس فول تاور باید فضای بیشتری رو برای قرار گیری و چیدمان قطعات داشته باشه. این مورد رو بر اساس توضیحات خود کیس عرض کردم و اگر جایگاه های قرار گیری هارد که بغل پاور هستن قابلیت باز شدن رو دارن یک نکته مثبت رو به حساب میاره ولی بازم مشکل اصلی وجود داره.
۳-اگر عمق سینی پشت کیس رو بیشتر میکردید فضای بیشتری برای مدیریت کابل ها وجود داشت و این باعث بهبود گردش هوای داخل کیس و زیبایی بیشتر کیس میشه و من فکر نمیکردم که یک کیس سوپر فول تاور این مورد رو به درستی نداشته باشه.
۴-چرا حداکثر فضای قابل پشتیبانی ایر کولر ۱۶۵ میلیمتر هست؟؟ کیس z4 astiak که یک کیس مید تاور حساب میشه فضای ۱۷۵ میلیمتری رو برای قرار گیری ایر کولر داره. این مورد نه تنها قابل قبول نیست بلکه باعث تعجب و خنده کاربر میشه. چرا باید فضای قرار داده شده در کیس سوپر مید تاور از یک کیس مید تاور کمتر باشه؟؟
کیس های سوپر تاور فضای بیشتری رو نسبت به بقیه کیس ها دارن تا دست کاربر برای چیدمان های مختلف باز تر باشه و کاربر احساس کمبود فضا نداشته باشه نه اینکه فرق خاصی با سری مید تاور نداشته باشه.
۵-چرا ابعاد کیس g7 که سوپر تاور هست از کیسی مثل h500p که مید تاور هست کمتر هست؟؟ کیس h500p غیر استاندارد هست یا ابعاد کیس g7 درست درج نشده؟ تازه اختلاف چندان زیادی هم با z4 گرین نداره.
پاسخ
سلام‌.
قرار نیست جواب نقد رو بدید؟؟
پاسخ
سلام. ابتدا ممنون بابت انتقادات و پیشنهادات شما. فرمایشات شما دریافت شده و به واحدهای مربوطه منتقل شده. فقط در نظر داشته باشید که کیس g7 از نظر تعداد اسلات های توسعه و ابعاد و قیمت یک کیس Mid-Tower محسوب میشه. این مورد تو بخش مشخصات فنی محصول هم درج شده. عبارت Super Mid-Tower که در بخش معرفی محصول مشاهده کردید به خاطر تمایز این کیس نسبت به برخی مدل های مشابه Mid-Tower گرین درج شده.
پاسخ
سلام‌ ممنون از پیگیری و پاسخگویی تون.
پاسخ
بالاخره کیس های جدید اومدن. کیس G4 خیلی خوب طراحی شده ولی ای کاش طولش کمتر نمی شد. خوشبختانه اینبار پنل مش و شیشه ای با هم قرار داده شد و کاربر میتونه انتخاب داشته باشه.

سوال من این هست چون خودم کیس g6 دارم و خیلی دنبال فرانت پنل مش بودم، ایا فرانت پنل g4 با g6 سازگار هست؟ اگر بله ایا قابل تهیه جداگانه از شرکت وجود دارد که دیگر دوباره کیس عوض نکنم؟ (البته هزینش رو کامل میدم Smile )
پاسخ
(01-10-2023, 01:15 AM)Alireza.kh نوشته است: بالاخره کیس های جدید اومدن. کیس G4 خیلی خوب طراحی شده ولی ای کاش طولش کمتر نمی شد. خوشبختانه اینبار پنل مش و شیشه ای با هم قرار داده شد و کاربر میتونه انتخاب داشته باشه.

سوال من این هست چون خودم کیس g6 دارم و خیلی دنبال فرانت پنل مش بودم، ایا فرانت پنل g4 با g6 سازگار هست؟ اگر بله ایا قابل تهیه جداگانه از شرکت وجود دارد که دیگر دوباره کیس عوض نکنم؟ (البته هزینش رو کامل میدم Smile )
با سلام. خیر، شاسی این دو کیس با هم متفاوتن.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان