green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واترکولرهای جدید(اولین تاپیک این بخش)
سلام. من واتر کولر جدیدتون رو خریدم . ممنون
یک سوال در مورد کیس گرین داشتم ولی دیگه تاپیک جدید ایجاد نکردم. کاور psu در کیس z5 surena قابل جدا شدن هست؟
پاسخ
سلام. مبارکتون باشه. خیر، این امکان وجود نداره.
پاسخ
سلام
من دنبال یه تبدیل خاص برای واتر کولر گرین GLC240evo هستم از کجا میتونم تهیه کنم ؟
پاسخ
سلام. چه نوع تبدیلی مد نظر شماست؟
پاسخ
(12-07-2020, 09:29 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. چه نوع تبدیلی مد نظر شماست؟
تبدیل 2 به 1 فن های واتر کولر - پمپ که مستقیم به Cpu Fan وصل میشه حالا فن های روی کولر رو باید با تبدیل مورد نظر من به هم وصل کنیم و به یه SYS Fan بزنیم تا هر دو تا فن دور یکسانی داشته باشن 
من اون تبدیل که سوکت دو تا فن رو یکی میکنه میخوام اگر 3 به 1 هم بود ایرادی نداره چون به هر حال جواب دو تا فن رو میده

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(12-07-2020, 01:19 PM)Younes_pro نوشته است:
(12-07-2020, 09:29 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. چه نوع تبدیلی مد نظر شماست؟
تبدیل 2 به 1 فن های واتر کولر - پمپ که مستقیم به Cpu Fan وصل میشه حالا فن های روی کولر رو باید با تبدیل مورد نظر من به هم وصل کنیم و به یه SYS Fan بزنیم تا هر دو تا فن دور یکسانی داشته باشن 
من اون تبدیل که سوکت دو تا فن رو یکی میکنه میخوام اگر 3 به 1 هم بود ایرادی نداره چون به هر حال جواب دو تا فن رو میده

سلام. در ابتدا توصیه می کنیم فن های رادیاتور رو به سوکت CPU_FAN و پمپ رو به سوکت AIO_PUMP یا PUMP_FAN یا SYS_FAN متصل کنید. تبدیل مورد نظر درون جعبه خنک کننده های آبی گرین تعبیه شده و به صورت جداگانه فروخته نمیشه. 

در صورت که دارای خنک کننده آبی گرین هستید در ساعات 10 صبح الی 2 بعد از ظهر با شماره های شرکت  80-88911378  021 و داخلی 7270 تماس بگیرید تا همکاران بنده راهنماییتون بکنند.
پاسخ
سلام. وقت بخیر. یک س.ال داشتم و تاپیک جدید ایجاد نکردم. بنده یک واترکولر GLACIER 240 دارم.(نسل اول). براکت tr4 یا همون threadripper برای این مدل موجوده؟ چه جوری میتونم تهیه کنم؟
پاسخ
(01-16-2022, 08:37 PM)maximal10 نوشته است: سلام. وقت بخیر. یک س.ال داشتم و تاپیک جدید ایجاد نکردم. بنده یک واترکولر GLACIER 240 دارم.(نسل اول). براکت tr4 یا همون threadripper برای این مدل موجوده؟ چه جوری میتونم تهیه کنم؟
با سلام. در وقت اداری با شماره های شرکت داخلی 7270 تماس حاصل کنید. در اختیارتون قرار میدن.
پاسخ
سلام GLACIER 120 ARGB روی 1700 هم نصب میشه
پاسخ
(01-19-2023, 01:12 PM)ٍُESCEL نوشته است: سلام GLACIER 120 ARGB روی 1700 هم نصب میشه

سلام. بله مدل های جدید که طی 3 ماه اخیر روانه بازار شدند از این سوکت هم پشتیبانی می کنند. قبل از خرید پشتیبانی از سوکت LGA1700 رو روی جعبه محصول چک کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان