green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل محافظ ولتاژ گرین لاین مدل GLP301 EVO
سلام. ممنون.
Life without love is better
پاسخ
سلام. کالای ارسالی من در چه مرحله ای است؟
پاسخ
قطعه شما امروز ارسال میشه و طی فردا یا پس فردا میرسه به دستتون.
پاسخ
سلام. 
ممنون بسته به دستم رسید. ولی من هم هزینه ارسال رو پرداخت کردم هم هزینه دریافت رو. مگه نه اینکه هزینه ارسال و دریافت با شرکت گرین هست؟؟
پاسخ
(12-26-2021, 05:10 PM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام. 
ممنون بسته به دستم رسید. ولی من هم هزینه ارسال رو پرداخت کردم هم هزینه دریافت رو. مگه نه اینکه هزینه ارسال و دریافت با شرکت گرین هست؟؟

سلام. شماره همراه تون رو برای بنده پیغام خصوصی کنید. همکاران با شما تماس می گیرند.
پاسخ
سلام.
محصول دوباره دچار مشکل قبلی شده ولی این بار به جای عدد ۱۷۴ عدد ۲۵۴ رو نشون میده و تا ساعت ها در این حالت میمونه و اجازه وصل شدن جریان رو نمیده.
دوباره محصول رو برای گارانتی میفرستم. لطفا اگه درست تعمیر نمیشه اون رو تعویض کنید.
پاسخ
(12-30-2021, 05:49 AM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام.
محصول دوباره دچار مشکل قبلی شده ولی این بار به جای عدد ۱۷۴ عدد ۲۵۴ رو نشون میده و تا ساعت ها در این حالت میمونه و اجازه وصل شدن جریان رو نمیده.
دوباره محصول رو برای گارانتی میفرستم. لطفا اگه درست تعمیر نمیشه اون رو تعویض کنید.
سلام جناب اسدی. کالاتون امروز برای شما ارسال میشه. یک کلیپ کوتاه هم از نحوه کارکرد صحیح دستگاه براتون p.m کردم.
پاسخ
(01-04-2022, 11:33 AM)ImanKh نوشته است:
سلام جناب اسدی. کالاتون امروز برای شما ارسال میشه. یک کلیپ کوتاه هم از نحوه کارکرد صحیح دستگاه براتون p.m کردم.
سلام. ممنون.
مگه هزینه ارسال و دریافت با شرکت گرین نیست؟؟ پس چرا روباره محصول به صورت پس کرایه ارسال شده؟؟
پاسخ
(01-09-2022, 07:19 PM)DM.JAGUAR نوشته است:
(01-04-2022, 11:33 AM)ImanKh نوشته است:
سلام. ممنون.
مگه هزینه ارسال و دریافت با شرکت گرین نیست؟؟ پس چرا روباره محصول به صورت پس کرایه ارسال شده؟؟

سلام. زمانی که از پست برای ارسال استفاده کنید طی چند روز هزینه به حساب شما واریز میشه. در صورتی که از تیپاکس استفاده کنید هزینه توسط گرین پرداخت میشه.

رسید پرداخت هاتون رو برای بنده پیغام خصوصی کنید تا مبلغ به حسابتون واریز بشه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان