green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل محافظ ولتاژ گرین لاین مدل GLP301 EVO
سلام.
یک عدد محافظ ولتاژ گرین لاین مدل GLP301 EVO هست که بعد از این که امروز برق دچار نوسان شد به مشکل خورد و فقط ولتاژ 174 تا 175 رو نشون میداد و به همین دلیل اجازه وصل شدن جریان برق رو نمیداد. برق کنتور و ورودی محاقظ رو اندازه گرفتم بین 218 تا 220 بود ولی توی خروجی هیچ ولتاژی رو نشون نمیداد.
[font=IRANYekan, ف-serif]میخواستم برای ارسال کالا باهاتون هماهنگ کنم.[/font]
ممنون.
Life without love is better
پاسخ
(12-10-2021, 08:22 PM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام.
یک عدد محافظ ولتاژ گرین لاین مدل GLP301 EVO هست که بعد از این که امروز برق دچار نوسان شد به مشکل خورد و فقط ولتاژ 174 تا 175 رو نشون میداد و به همین دلیل اجازه وصل شدن جریان برق رو نمیداد. برق کنتور و ورودی محاقظ رو اندازه گرفتم بین 218 تا 220 بود ولی توی خروجی هیچ ولتاژی رو نشون نمیداد.
میخواستم برای ارسال باهاتون هماهنگ کنم.
ممنون.
با سلام.
از چه فروشگاهی تهیه کردید؟
پاسخ
سلام‌.
از digikala
پاسخ
(12-11-2021, 10:13 AM)DM.JAGUAR نوشته است: سلام‌.
از digikala
در صورتی که در مدت مرجوعی هست کالا رو به دیجیکالا مرجوع کنید. در غیر این صورت محصول رو به واحد گارانتی دفتر گرین در تهران ارسال کنید تا براتون ترتیب اثر داده بشه.
پاسخ
توی مدت مرجوعی نیست. برای کدوم بخش گارانتی و یا برای کدوم شخص ارسال کنم؟؟ هزینه پست رو هم گرین پرداخت میکنه دیگه؟؟
پاسخ
(12-11-2021, 12:38 PM)DM.JAGUAR نوشته است: توی مدت مرجوعی نیست. برای کدوم بخش گارانتی و یا برای کدوم شخص ارسال کنم؟؟ هزینه پست رو هم گرین پرداخت میکنه دیگه؟؟
کدوم شهر تشریف دارید؟
پاسخ
شهر اراک
پاسخ
(12-11-2021, 04:55 PM)DM.JAGUAR نوشته است: شهر اراک
با سلام مجدد. بنده داخل صفحه نمایندگان چک کردم، شهر اراک فقط نماینده فروش داریم. شما زحمتی که میکشید به آدرس تهران دفتر گارانتی محصول رو به همراه جعبش ارسال میکنید.
پاسخ
سلام‌.
من تقریبا دو هفته هست که محصول رو برای گارانتی ارسال کردم. نتیجه چه زمانی به من اعلام میشود؟؟
پاسخ
سلام. شنبه نتیجه اعلام میشه خدمتتون.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان