green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاور های جدید GED
سلام و خسته نباشید 
دیدم توی سایت یه صفحه برای پاور های سری GED درست شده. میخواستم ببینم اینا حدودا چه زمانی میان به بازار و از نظر قیمتی ، در چه حدودی هستند ؟ مثلا از uk ها ارزون تر درمیاد یا گرونتر ؟
مشخصاتش واقعا خوبه. یعنی بنظرم همون چیزیه که الان یه عده زیادی نیاز دارن برای سیستم ، البته اگه زیاد گرون نباشه
پاسخ
(11-18-2021, 03:29 PM)hujabbas نوشته است: سلام و خسته نباشید 
دیدم توی سایت یه صفحه برای پاور های سری GED درست شده. میخواستم ببینم اینا حدودا چه زمانی میان به بازار و از نظر قیمتی ، در چه حدودی هستند ؟ مثلا از uk ها ارزون تر درمیاد یا گرونتر ؟
مشخصاتش واقعا خوبه. یعنی بنظرم همون چیزیه که الان یه عده زیادی نیاز دارن برای سیستم ، البته اگه زیاد گرون نباشه

سلام. سلامت باشید.

پاورهای سری GAMING Eco DC-DC (GED) احتمالا از اوایل هفته آینده روانه بازار خواهند شد.

مدل 600W حدود 1.8 میلیون تومان و مدل 700W حدود 2 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند. البته به احتمال زیاد در آینده نزدیک مدل 800W این سری هم روانه بازار خواهد شد.

ضمناً چندین نمونه از این سری برای مدیاهای مختلف داخلی ارسال شده و روز عرضه همزمان آنباکس و بررسی های این سری نیز در وب سایت های معتبر داخلی منتشر خواهد شد.
پاسخ
ممنون از پاسخگویی تون
خبر تازه ای نشد ؟
پاسخ
(11-22-2021, 01:06 PM)hujabbas نوشته است: ممنون از پاسخگویی تون
خبر تازه ای نشد ؟

پخش فیزیکی محصول از امروز شروع شده و طی روزهای پیش رو رفته رفته در خرده فروشی ها و فروشگاه های آنلاین موجود خواهد شد.
پاسخ
فرمودید: البته به احتمال زیاد در آینده نزدیک مدل 800W این سری هم روانه بازار خواهد شد.
خبر قطعی شده یا که خیر؟
پاور 800 وات GED رو میگم؟
سپاس
پاسخ
(06-27-2022, 08:18 PM)Elderado نوشته است: فرمودید: البته به احتمال زیاد در آینده نزدیک مدل 800W این سری هم روانه بازار خواهد شد.
خبر قطعی شده یا که خیر؟
پاور 800 وات GED رو میگم؟
سپاس
درود.
بله دوست عزیز. مدل 800 GED به زودی وارد بازار میشه. پیشبینی برای سه ماه آیندس.
پاسخ
با سلام و ادب و احترام
مشخصات پاور ged 800w چند روزیه که در سایت قرار گرفته.آیا زمان عرضه در بازار و فروشگاه های آنلاین و حدود قیمتیش مشخص شده؟
پاسخ
(11-07-2022, 08:54 AM)Elderado نوشته است: با سلام و ادب و احترام
مشخصات پاور ged 800w چند روزیه که در سایت قرار گرفته.آیا زمان عرضه در بازار و فروشگاه های آنلاین  و حدود قیمتیش مشخص شده؟

سلام. طی امروز و فردا توزیع میشه و به احتمال زیاد تا آخر هفته در فروشگاه های آنلاین موجود میشه. قیمت حدود 2.5 میلیون تومان خواهد بود.
پاسخ
با سلام
سیستم نسل دوازده خریدم
مادریرد asus h610m-a
cpu i3 12300
ram16g
ssd 120
hdd3.5 2ta 1t
پاور قدیمی 530ab دارم ..
آیا پاور را باید عض کنم یا همین خبه مشکلی نداره ؟
پاسخ
(11-18-2022, 10:49 AM)hadirasouli68 نوشته است: با سلام
سیستم نسل دوازده خریدم
مادریرد asus h610m-a
cpu i3 12300
ram16g
ssd 120
hdd3.5 2ta 1t
پاور قدیمی 530ab دارم ..
آیا پاور را باید عض کنم یا همین خبه مشکلی نداره ؟

سلام. اگر اشتباه نکنم بیش از 12 سال از عمر پاور شما میگذره. توصیه می کنیم پاورتون رو تعویض کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان