green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد کیس Magnum و Infinity
سلام
وقت بخیر
پیشاپیش سال نو مبارک
2سوال از خدمت تون دارم
یک اینکه: 
فن جلوی کیس Infinity بنده شکسته. فن 14cm LED Blue هست. احیاناً از این مدل فن موجود هست؟ یک عدد نیاز دارم.

دو اینکه: 
پنل جلویی کیس Magnum معمولی احیاناً به صورت جداگانه قابل تهیه هست؟ پنل که شامل کلید‌های روشن/خاموش و ریست باشه. 

متشکرم.

پ.ن: یه خواهش دیگه هم دارم. اینکه دنبال بالشتک‌های محفظه هارد کیس Infinity هم هستم. اون بالشتک‌های نرم کوچک زیر هارد.موجود بودن اون رو هم در صورت امکان بررسی کنید
متشکرم
پاسخ
سلام. مممنون. همچنین.

مواردی که فرمودید باید از انبار مرکزی استعلام بشه و این انبار تا پایان تعطیلات سال نو تعطیله. لطفا بعد از تعطیلات یادآوری بفرمایید.
پاسخ
(03-19-2022, 01:36 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. مممنون. همچنین.

مواردی که فرمودید باید از انبار مرکزی استعلام بشه و این انبار تا پایان تعطیلات سال نو تعطیله. لطفا بعد از تعطیلات یادآوری بفرمایید.
متشکرم.
پاسخ
سپاس فراوان از پرسنل محترم شرکت گرین
پاسخ
سلام
با احترام به پرسنل محترم شرکت گرین.
بنده قبلاً هم این درخواست رو کرده بودم.
حدود 2 سال هست دنبال این فن کیس هستم اما تو بازار پیدا نمیکنم چه نو و چه کارکرده.
ممنون میشم اگه از شرکت استعلام بگیرید که آیا موجود هست یا نه.
فن جلوی کیس Infinity بنده شکسته. فن 14cm LED Blue هست.
با مشخصات Lian Li LI121425QE-B4-A  
تصاویرفن

عکس خود کیس

یک درخواست دیگه هم دارم. دنبال همچین تبدیلی هستم 

حالا چه با سوکت چه بدون سوکت
اینم تو بازار پیدا نکردم. اگه باشه 4عدد لازم دارم. احتمالاً از فن های اسقاط بشه جدا کرد. 
این هم تصاویر سایر مدل‌ها

=======================================

متشکرم Heart
پاسخ
درود. دوست گرامی، بنده براتون سوال کردم. متسفانه هیچ کدوم از لوازم خدمات پس از فروش کیس اینفینیتی موجود نیست. پیشنهاد میکنیم از فن های های موجود داخل بازار تهیه بفرمایید. به ای ندلیل که حتی اگه آکبند این فن رو هم پیدا کنید چون بیشتر از ده سال از پایان تاریخ EOL این مدل میگذره احتمالا دردی از شما دوا نکنه.
درمورد تبدیل سه پین فن به چهار پین مولکس چون این تبدیل ها فن رو دائم روی 100% سرعت چرخش تنظیم میکنه هم نویز و هم طول عمر مشکل عدید استفاده از این نوع تبدیل هست. در عوض از کابل های Y PWM و یا فن کنترلر مجزا با توجه به دارا بودن فضای نصب درایو 5.25" استفاده کنید.
پاسخ
(07-23-2022, 07:52 AM)ImanKh نوشته است: درود. دوست گرامی، بنده براتون سوال کردم. متسفانه هیچ کدوم از لوازم خدمات پس از فروش کیس اینفینیتی موجود نیست. پیشنهاد میکنیم از فن های های موجود داخل بازار تهیه بفرمایید. به ای ندلیل که حتی اگه آکبند این فن رو هم پیدا کنید چون بیشتر از ده سال از پایان تاریخ EOL این مدل میگذره احتمالا دردی از شما دوا نکنه.
درمورد تبدیل سه پین فن به چهار پین مولکس چون این تبدیل ها فن رو دائم روی 100%  سرعت چرخش تنظیم میکنه هم نویز و هم طول عمر مشکل عدید استفاده از این نوع تبدیل هست. در عوض از کابل های Y PWM و یا فن کنترلر مجزا با توجه به دارا بودن فضای نصب درایو 5.25" استفاده کنید.
خیلی خیلی متشکرم.
تو بازار چه نو و چه کارکرده هیچ فن 14سانتی با نور آبی که از برند معتبر باشه پیدا نکردم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان