green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرابی SSD به خاطر مشکلات طراحی کیس Striker
سلام

اول این رو بگم که تهیه فروم جدید برای محصولات گرین رو بسیار نیک میدونم و بعد از ماهها پس از این مشکل - چون دیدم گرین هم فروم تاسیس کرده و البته در فروم لیون کامپیوتر حضور نداره - تاپیک زدم و مطرح کردم

به خاطر مشکلات تولید و طراحی کیس گرین استراکر، یعنی مکان جایگزاری حافظه‌ی SSD در کف سینی کیس و کمبود فضا در پشت سینی کیس برای کابل منجمنت، قفل ساتای SSD شکست و گارانتی هم این مشکل رو قبول نمیکنه چون آسیب فیزیکی دیده.
در هر حالتی شما بخواین SSD رو توی جاهای مشخص شده نصب کنین به مرور پورت دیتا یا برق ساتای SSD تون دچار آسیب میشه، چون کیس استاندارد ساخته نشده.

به جز بنده این مورد برای خیلی از کاربران دیگه هم پیش اومده
کسانی که چند SSD دارن و یکی رو پشت سینی کیس و یک یا دو تا رو در این جایگاه‌ها نصب میکنن بهتر حال بنده رو درک می‌کنن.
برای اطمینان از صحبت های بنده کافیه یک بار به همکاران‌تون بگین که یک SSD توی این جایگاه‌ها که مشخص کردم نصب کنن...

لطفا پیگیر باشین و امید دارم که حداقل متضرر شدن کاربرانی مثل بنده رو جبران بفرمائین
(البته پس از پیگیری‌های فراوان که نتیجه نداشت گارانتی کیس تمام شد و کیس رو به یک بخت‌برگشته‌ی دیگه واگذار کردم و مدل Z4 رو خریداری کردم)

پاسخ
سلام. درخواست شما به همکاران منتقل میشه. در اولین فرصت نتایج بررسی، خدمتتون اعلام میشه.
پاسخ
(11-13-2020, 01:12 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. درخواست شما به همکاران منتقل میشه. در اولین فرصت نتایج بررسی، خدمتتون اعلام میشه.

سلام. ممنون میشم اگر نتایج پیگیری رو بفرمائین
پاسخ
سلام. موردی مشاهده نشده. در صورت نصب صحیح و کابل کشی اصولی هیچ مشکلی برای درایو SSD پیش نمیاد.
پاسخ
(11-17-2020, 04:57 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. موردی مشاهده نشده. در صورت نصب صحیح و کابل کشی اصولی هیچ مشکلی برای درایو SSD پیش نمیاد.

قطعا بررسی صورت نگرفته وگرنه به هر شکل ممکن، هر نوع SSD توی این مکان‌هایی که علامت گذاری شده به مشکل می‌خوره
مگر اینکه کابل رو به جای اینکه از پشت سینی کف کیس بیاریم مستقیم از جلوی قطعات رد کنیم که اینطور به معنی عدم ساپورت کابل منجمنت این کیس هست.
لطفا اصولی بررسی کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان