green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای تعویض فن Green GLACIER 360 ARGB
سلام ♥
من مدت ها پیش یه خنک کننده Green GLACIER 360 ARGB خریداری کردم ، بعد مدتی یکی از فن هاش از کار افتاد ، یعنی یه ذره کار میکنه صدا میده ، از کار میفته بعد دوباره شروع به کار میکنه با همون صدا ، بعد دوباره قطع میشه ، رو در تکرار افتاده همینطوریه فقط
نکته : وقتی پیچشو باز میکنم رو زمین میذارمش صدا نمیده ، حتا وقتی روش فشار میدم(شبیه سازی کردن بسته شدن پیچ Smile)) )
بعد گارانتی هم نمیتونم بفرستم چون موقع باز کردن مشکل فیزیکی پیدا کرد

حالا میخواستم یه فن معرفی کنین که جایگزین اون فن معیوب کنم ، خودم کلی سرچ کدم به نتیجه ای نرسیدم ، میخواستم نظر شما رو بدونم که چه فنی بگیرم مناسب ان خنک کننده باشه ، پیشاپیش ممنون از راهنمایی کردنتون ♥ [تصویر:  11().gif]
پاسخ
(06-30-2021, 09:02 AM)shadm3hr نوشته است: سلام ♥
من مدت ها پیش یه خنک کننده Green GLACIER 360 ARGB خریداری کردم ، بعد مدتی یکی از فن هاش از کار افتاد ، یعنی یه ذره کار میکنه صدا میده ، از کار میفته بعد دوباره شروع به کار میکنه با همون صدا ، بعد دوباره قطع میشه ، رو در تکرار افتاده همینطوریه فقط
نکته : وقتی پیچشو باز میکنم رو زمین میذارمش صدا نمیده ، حتا وقتی روش فشار میدم(شبیه سازی کردن بسته شدن پیچ Smile)) )
بعد گارانتی هم نمیتونم بفرستم چون موقع باز کردن مشکل فیزیکی پیدا کرد

حالا میخواستم یه فن معرفی کنین که جایگزین اون فن معیوب کنم ، خودم کلی سرچ کدم به نتیجه ای نرسیدم ، میخواستم نظر شما رو بدونم که چه فنی بگیرم مناسب ان خنک کننده باشه ، پیشاپیش ممنون از راهنمایی کردنتون ♥ [تصویر:  11().gif]
با سلام خدمت شما دوست عزیز. از اونجایی که واتر کولر شما در سایز 360 هست و سه تا فن 120 نیاز داره، به شما کیت فن هواراکان ARGB رو پیشنهاد میکنم که همراه خودش هم هاب داره و هر فن فقط با یک سیم به هاب متصل میشه. دقت کنید که فن های این کیت با هاب واتر کولر شما سازگاری ندارن و باید از هابی که داخل خود کیت هست برای راهندازیشون استفاده کنید. سایر ویژگی ها مثل قابلیت جدا سازی پره ها و پد های لرزش گیر توی این کیت وجود داره و از این لحاظ ضعفی نسبت به فن های واترکولرتون نداره.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان