green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جا نخوردن خنک کننده notus 95
با سلام و عرض ادب 
ببخشید یک مشکلی با نوتوس 95 هست که من روی مادربرد p41t-d3p با سوکت 775 انداختم، 
اما اصلا فن به سی پی یو محکم نمیشه ، و وقتی کیس به حالت عمودی قرار میدیم انگار فن از سی پی یو فاصله میگیره و دیگه خنک نمیکنه ، کسی تابحال این مشکل رو داشته؟ و اینکه چطور میشه حل کرد؟
فقط این نکته رو هم خاطر نشان کنم که این فن اصلا برای مادربرد p41t-d3p مناسب نیست و چیپ ست مشکل ایجاد میکنه و مجبورتون میکنه که برعکس نصب کنید...
پاسخ
(07-05-2022, 02:21 PM)irAlireza نوشته است: با سلام و عرض ادب 
اما اصلا فن به سی پی یو محکم نمیشه ، و وقتی کیس به حالت عمودی قرار میدیم انگار فن از سی پی یو فاصله میگیره و دیگه خنک نمیکنه ، کسی تابحال این مشکل رو داشته؟ و اینکه چطور میشه حل کرد؟
فقط این نکته رو هم خاطر نشان کنم که این فن اصلا برای مادربرد p41t-d3p مناسب نیست و چیپ ست مشکل ایجاد میکنه و مجبورتون میکنه که برعکس نصب کنید...

سلام. به احتمال زیاد شما روزنه پیچ براکت فلزی روی کولر رو اشتباه انتخاب کردید.

لطفاً راهنمای نصب این کولر رو از اینجا دانلود و یک بار با دقت مراحل نصب رو چک کنید.
پاسخ
(07-05-2022, 03:25 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:

لطفاً راهنمای نصب این کولر رو از اینجا دانلود و یک بار با دقت مراحل نصب رو چک کنید.

با تشکر فراوان بابت پاسخگویی
من به طبق راهنما این کار رو انجام دادم و تماما مثل همون بستم و سوکت 775 رو به داخل هست که من همین طوری پیچ رو انتخاب کردم
فقط یک مشکلی که وقتی خریدم این بود که یکی از پیچ ها نمیدونم چه مشکلی داشت که به شدت صفت بود و اصلا باز نمیشد ، بعد از اینکه مقداری محکم باز کردیم متاسفانه پیچ مشکل داشت و نصف شد!
و مجبور شدم پیچ مشابهی رو بجاش قرار بدم ، بنظرتون مشکل از پیچ نیست؟
و اینکه نمیتونیم به گارانتی ارسال کنیم برای تعویض و بررسی ؟

تشکر فراوان
پاسخ
(07-05-2022, 03:48 PM)irAlireza نوشته است:
(07-05-2022, 03:25 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است:

با تشکر فراوان بابت پاسخگویی
من به طبق راهنما این کار رو انجام دادم و تماما مثل همون بستم و سوکت 775 رو به داخل هست که من همین طوری پیچ رو انتخاب کردم
فقط یک مشکلی که وقتی خریدم این بود که یکی از پیچ ها نمیدونم چه مشکلی داشت که به شدت صفت بود و اصلا باز نمیشد ، بعد از اینکه مقداری محکم باز کردیم متاسفانه پیچ مشکل داشت و نصف شد!
و مجبور شدم پیچ مشابهی رو بجاش قرار بدم ، بنظرتون مشکل از پیچ نیست؟
و اینکه نمیتونیم به گارانتی ارسال کنیم برای تعویض و بررسی ؟

تشکر فراوان

احتمال زیاد مشکل از همون پیچ تعویض شده باشه. بابت گارانتی مشکلی نیست ولی احتمالا با دریافت هزینه قطعه یا براکت معیوب براتون تعویض میشه. لطفا قبل از ارسال شرح مشکلتون رو به صورت کامل روی جعبه محصول بنویسید.
پاسخ
تشکر و اینکه میشه ادرس ارسال رو هم بگید؟
پاسخ
(07-05-2022, 04:01 PM)irAlireza نوشته است: تشکر و اینکه میشه ادرس ارسال رو هم بگید؟

گارانتی گرین:
تهران، خیابان سمیه، بین خیابان سپهبد قرنی و خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، جنب دادگاه شهید بهشتی، شماره 215 ساختمان سبز، طبقه همکف | کد پستی: 1599817313
تلفن:    88170017  021               فکس:  88808171   021 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان