green
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیس
سلام دوستان بین کیس های گرین مدل Z1 ARIO و Z+ گرند کدوم رو پیشنهاد میدید ؟/  مدل های دیگه هم این رنج قیمت بودید بگید ممنون
پاسخ
(10-12-2020, 09:37 AM)ali .emani نوشته است: سلام دوستان بین کیس های گرین مدل Z1 ARIO و Z+ گرند کدوم رو پیشنهاد میدید ؟/  مدل های دیگه هم این رنج قیمت بودید بگید ممنون
سلام اگر یه سیستم های اند با قطعات تی دی پی بالا میخوای ببندی z1 ario رو پیشنهاد میکنم من جای بیشتری برای نصب فن داره  مشابه اش کیس پارس اوو هست که در طلقی نداره و ۲ فن دیگه هم روی در نصب میشه قیمت پایین تری هم داره
پاسخ
(10-12-2020, 09:37 AM)ali .emani نوشته است: سلام دوستان بین کیس های گرین مدل Z1 ARIO و Z+ گرند کدوم رو پیشنهاد میدید ؟/  مدل های دیگه هم این رنج قیمت بودید بگید ممنون
سلام دوست عزیز کیس های گرین از کیفیت خوبی برخورداره و مناسب برای انجام همه کار های شماست اما من به شما کیس های cooler master را پیشنهاد میکنم که شما میتوانید مدل های مختلق آن را خریداری کنید
پاسخ
سلام وقت بخیر
قیمت کیس گریفین g6 چقدر هستش حدودا ؟ ممنون
پاسخ
(12-05-2020, 02:18 PM)Parzival نوشته است: سلام وقت بخیر
قیمت کیس گریفین g6 چقدر هستش حدودا ؟ ممنون

قیمتی که برای مصرف کننده از طرف شرکت تعیین شده 2.300.000 تومان می باشد.
امیدواریم با عرضه زیاد این کیس در بازار شاهد قیمت های نجومی نباشیم.
این کیس واقعا فوق العاده هستش، امکانات و زیبایی اون قطعا دل گیمرها رو بدست می آره.
دوستان توی G6 و G2 عنایت داشته باشید کابل رایزر برای نصب عمودی کارت گرافیک بسته می شود ولی این کابل رو بایستی جداگانه تهیه کنید. روی این دو کیس به صورت پیش فرض نیستش.
پاسخ
سلام وقت بخیر کیس g6 کی وارد بازار میشه چون از زمان معرفیش حدودا یه ماهی گذشته و اینکه امکان داره سایت گرین فروش انلاین راه اندازی کنه ؟ همینطور کاتالوگ محصولات جدید کی قرار میگیره
خیلی ممنون
پاسخ
سلام.کیس G6 از امروز روانه بازار شده. فروش مستقیم آنلاین در حال بررسی هستش. کاتالوگ محصولات جدید ۱ ماهی هست که روی سایت آپلود شده.
پاسخ
(12-26-2020, 12:42 PM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام.کیس G6 از امروز روانه بازار شده. فروش مستقیم آنلاین در حال بررسی هستش. کاتالوگ محصولات جدید ۱ ماهی هست که روی سایت آپلود شده.
خیلی ممنون اقای موسوی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان