green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی نصب کنترلر کیس aria
سلام وقتتون بخیر من کیس مدل aria رو خریداری کردم واقعا حیف هست که حتی توی کاتالوگ کیس هیچ راهنمایی درمورد کنترلر فن ها و نحوه اتصالش نوشته نشده من الان کنترلر این کیس رو کابل sata پاورش رو به پاور کیس وصل کردم بعد الان دیگه هیچ کابلی نمیبینم که بخواد به جایی وصل بشه و فقط mbsync رو دارم من چطور باید کیس کنترلر رو به مادربورد وصل کنم؟
پاسخ
(04-06-2021, 06:28 AM)arianamini نوشته است: سلام وقتتون بخیر من کیس مدل aria رو خریداری کردم واقعا حیف هست که حتی توی کاتالوگ کیس هیچ راهنمایی درمورد کنترلر فن ها و نحوه اتصالش نوشته نشده من الان کنترلر این کیس رو کابل sata پاورش رو به پاور کیس وصل کردم بعد الان دیگه هیچ کابلی نمیبینم که بخواد به جایی وصل بشه و فقط mbsync رو دارم من چطور باید کیس کنترلر رو به مادربورد وصل کنم؟

سلام. این مورد رو به واحد مربوطه منتقل می کنم.

برای همگام سازی نورپردازی با مادربرد کافیه کابل MB Sync رو به کانکتور 3 پین ARGB روی مادربرد متصل کنید و دکمه LED روی پنل جلویی کیس رو به مدت 5 ثانیه فشرده و نگه دارید.

کنترلر ARGB این کیس با کیس GRIFFIN G2 یکی هست. این مورد در راهنمای کاربر اون کیس اشاره شده.
پاسخ
درسته ولی باز هم من متوجه نشدم الان یه دکمه پاور روی کیس هست که سیم اون دکمه با دکمه led به صورت یک کابل 8 رشته ای 2رشتش که اسم سری اون reset led sw هست متصل شده به کنترلر و 6 رشته دیگه 3 تا 2تایی یکی power swch یکی دیگه hddled یکی دیگه power led-و powerled+ به هیچ جایی متصل نیستند و کابل پاور هم به sata پاور سیستم متصله الان سیستم برای اینکه روشن بشه یا فن ها روشن بشن باید به مادربودر متصل بشه اما نمیدونم کدوم کابل رو باید به کدوم سوکت بزنم بعد یک سوالی بدون مادربورد وقتی به پاور متصل هست فن ها باید روشن بشن یا ال ای دی ها؟
پاسخ
جسارتا اون طور که بنده متوجه شدم احتمالا اولین بارتون هست که سیستم اسمبل میکنید. اون کابل ها باید به کانکتورهای مخصوص روی مادربرد متصل بشن. با توجه به قیمت بسیار بالای قطعات پیشنهاد میکنم جهت اسمبل سیستم به مراکز معتبر و یا نمایندگی های گرین مراجعه کنید.
پاسخ
(04-06-2021, 09:16 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: جسارتا اون طور که بنده متوجه شدم احتمالا اولین بارتون هست که سیستم اسمبل میکنید. اون کابل ها باید به کانکتورهای مخصوص روی مادربرد متصل بشن. با توجه به قیمت بسیار بالای قطعات پیشنهاد میکنم جهت اسمبل سیستم به مراکز معتبر و یا نمایندگی های گرین مراجعه کنید.
صحیح میفرمایید چون شیراز هستم و اعلام شده به خاطر محدودیت ها مراکز کامپیوتری تعطیل هستن ناچار هستم خودم سر هم بندی رو با کمک اینترنت و دفترچه راهنما انجام بدم و الان تنها مشکلم همین تست این دوتا فن هست که مشکلم توی بخش روشن کردنش هست در حال حاضر برق پاور به برق کنترلر متصل هست ولی روشن نمیشن فن ها
پاسخ
اگر مطمئن هستید همه اتصالات صحیح هست به نزدیک ترین نمایندگی خدمات پس از فروش مراجعه کنید. مشکلی باشه درخواست داده میشه و کنترلر جایگزین براتون ارسال میشه. احتمالا در حین اسمبل اتصالی رو اشتباه متصل کردید و کنترلر معیوب شده. توصیه می کنم دست نگه دارید و جهت اسمبل به نمایندگی مراجعه کنید.
پاسخ
(04-06-2021, 09:27 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: اگر مطمئن هستید همه اتصالات صحیح هست به نزدیک ترین نمایندگی خدمات پس از فروش مراجعه کنید. مشکلی باشه درخواست داده میشه و کنترلر جایگزین براتون ارسال میشه. احتمالا در حین اسمبل اتصالی رو اشتباه متصل کردید و کنترلر معیوب شده. توصیه می کنم دست نگه دارید و جهت اسمبل به نمایندگی مراجعه کنید.
الان توی شیراز خدمات پس از فروش ستاره خلیج (عرب زاده ) - فروش و خدمات پس از فروش 
درست هست؟
پاسخ
بله
پاسخ
(04-06-2021, 09:32 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: بله
ببخشید تماس گرفتم گفتند که کسی نیست تست کنه و اگر متمئن هستم مشکل داره قطعش رو بیارم بفرستن تهران برای تعویض راهی هست که بشه متمئن شد سالم هست یا خراب هست؟
پاسخ
این مشکل به خاطر محدودیت های کرونا هستش و از دسترس ما خارج است. بعد از کاهش محدودیت ها به نمایندگی مراجعه کنید تا بررسی بشه. دوباره تماس بگیرید و ازشون سوال کنید که چه زمانی می تونید مراجعه کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان