green
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیس striker
سلام
بنده یک کیس استرایکر خریداری کردم ، ولی مساله ای که هست اینه که محفظه ODD با پیچ به باقی قسمت ها متصل نیست و برای اتصالش از پرچ استفاده شده !
با توجه به اطلاعات سایت که درباره این کیس هست ( قابلیت جداسازی محفظه رایتر ) ، راهی برای تعویض این پرچ ها با پیچ وچود داره ؟
یک سوال دیگه اینکه اگر این محفظه رو خارج کنم ، امکان نصب 3 عدد فن 14 سانت در جلوی کیس هست ؟
توی سایت درج شده که قابلیت استفاده از 2 عدد فن 14 محیاست .
پاسخ
با عرض سلام
امکانش هست از بخش های پرچ شده عکسی ارسال کنید؟ قانونا بایستی بخش ODD پیچ شده باشد. Undecided
خیر امکان استفاده از ۳ فن ۱۴ سانت وجود ندارد، حتی در صورتی که جایگاه ODD رو هم باز کنید امکان نصب فن سوم وجود ندارد.
پاسخ
خدمت شما

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(03-31-2021, 06:35 PM)m.reza نوشته است: خدمت شما
با عرض سلام مجدد،
این بخش نبایستی پرچ می شده و بایستی به شکل پیچ شده باشد. جایگاه ODD شما رزوه پیچ  را دارد و در صورتی که تهران تشریف دارید کیس را به دفتر مرکزی ارسال کنید تا این مورد را برای شما بر طرف کنیم.
پاسخ
(04-03-2021, 12:00 PM)Poorya نوشته است:
با عرض سلام مجدد،
این بخش نبایستی پرچ می شده و بایستی به شکل پیچ شده باشد. جایگاه ODD شما رزوه پیچ  را دارد و در صورتی که تهران تشریف دارید کیس را به دفتر مرکزی ارسال کنید تا این مورد را برای شما بر طرف کنیم.
بنده ساکن اهواز هستم
نمایندگی اهواز امکان برطرف کردن این مشکل رو ندارن ؟
پاسخ
(04-04-2021, 04:15 PM)m.reza نوشته است:
(04-03-2021, 12:00 PM)Poorya نوشته است:
با عرض سلام مجدد،
بنده ساکن اهواز هستم
نمایندگی اهواز امکان برطرف کردن این مشکل رو ندارن ؟

ببینید چندتا راهکار داریم،
یکی اینکه کیس رو برای ما ارسال کنید، براتون درستش کنیم
خودتون هم می تونید با یک دلر و مته ریز اون پرچ ها رو سوراخ کنید و در بیارید. جایگاه ODD شما رزوه پیچ را دارد.
پاسخ
(04-06-2021, 09:10 AM)Poorya نوشته است: ببینید چندتا راهکار داریم،
خودتون هم می تونید با یک دلر و مته ریز اون پرچ ها رو سوراخ کنید و در بیارید. جایگاه ODD شما رزوه پیچ را دارد.
ممنون
همین کار رو میکنم . باید برم دنبال مته 
سایز دقیقش رو میدونید که چه سایزی بخرم ؟
یه چیز دیگه !
این کار که تاثیری توی استحکام کیس نداره ؟
پاسخ
(04-10-2021, 11:47 PM)m.reza نوشته است:
(04-06-2021, 09:10 AM)Poorya نوشته است: ببینید چندتا راهکار داریم،
ممنون
همین کار رو میکنم . باید برم دنبال مته 
سایز دقیقش رو میدونید که چه سایزی بخرم ؟
یه چیز دیگه !
این کار که تاثیری توی استحکام کیس نداره ؟

با عرض سلام مجدد،
1) طبق گفته همکاران من در کارخانه سایز 3/5 ، حالا نمی دونم این سایز می شه اینچ یا چی ...
2) خیر استحکام جلو و چهارچوب کیس با سینی جلو و کف و سقف هستش . این کیس قابلیت جداسازی محفظه ODD رو با حفظ استحکام داره.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان