green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل صدای فن GFK120M-ARGB
سلام وقتتون بخیر باشه، یه پک فن سه تایی gfk120m-rgb روی سیستم نصبه و بعد فکر کنم یکسال هست یکیشون صداش بلند شده ( البته با کنترل سرعت فن رو که کم میکنم صدا قطع میشه ) و به همین خاطر بعد از مطمئن شدن که دقیقا کدوم فن هست تیغه اون فن رو باز کردم اسپری روغن چرب زدم فایده نداشت گریس توی بازار گرفتم بازم فایده نداشت ، پیشنهادی دارید از چه مارکی از گریس برای فن استفاده کنم ؟ چیزی که توی بازار موجود باشه و حجم زیادی هم نباشه مثلا گریس یک کیلویی زیاده برای یک فن ، و استفاده دیگه ای ندارم ، جعبه فن و گارانتی رو به دلیل جابه جایی هم پیداش نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
(10-14-2023, 09:31 AM)redrise نوشته است: سلام وقتتون بخیر باشه، یه پک فن سه تایی gfk120m-rgb روی سیستم نصبه و بعد فکر کنم یکسال هست یکیشون صداش بلند شده ( البته با کنترل سرعت فن رو که کم میکنم صدا قطع میشه ) و به همین خاطر بعد از مطمئن شدن که دقیقا کدوم فن هست تیغه اون فن رو باز کردم اسپری روغن چرب زدم فایده نداشت گریس توی بازار گرفتم بازم فایده نداشت ، پیشنهادی دارید از چه مارکی از گریس برای فن استفاده کنم ؟ چیزی که توی بازار موجود باشه و حجم زیادی هم نباشه مثلا گریس یک کیلویی زیاده برای یک فن ، و استفاده دیگه ای ندارم ، جعبه فن و گارانتی رو به دلیل جابه جایی هم پیداش نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با سلام. ایکاش اول به گارانتی ارجاع میدادید محصول رو. شفت این فن ها به صورت رایفل هست و لوب کردن (چرب سازی) تاثیر در پایین آوردن صدای فن نداره.
پاسخ
(10-14-2023, 04:55 PM)ImanKh نوشته است:
(10-14-2023, 09:31 AM)redrise نوشته است: سلام وقتتون بخیر باشه، یه پک فن سه تایی gfk120m-rgb روی سیستم نصبه و بعد فکر کنم یکسال هست یکیشون صداش بلند شده ( البته با کنترل سرعت فن رو که کم میکنم صدا قطع میشه ) و به همین خاطر بعد از مطمئن شدن که دقیقا کدوم فن هست تیغه اون فن رو باز کردم اسپری روغن چرب زدم فایده نداشت گریس توی بازار گرفتم بازم فایده نداشت ، پیشنهادی دارید از چه مارکی از گریس برای فن استفاده کنم ؟ چیزی که توی بازار موجود باشه و حجم زیادی هم نباشه مثلا گریس یک کیلویی زیاده برای یک فن ، و استفاده دیگه ای ندارم ، جعبه فن و گارانتی رو به دلیل جابه جایی هم پیداش نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با سلام. ایکاش اول به گارانتی ارجاع میدادید محصول رو. شفت این فن ها به صورت رایفل هست و لوب کردن (چرب سازی) تاثیر در پایین آوردن صدای فن نداره.

متاسفانه گارنتی رو پیدا نکردم الان راه حلی جز تعویض کل فن هست ؟
پاسخ
(10-14-2023, 06:52 PM)redrise نوشته است:
(10-14-2023, 04:55 PM)ImanKh نوشته است:

متاسفانه گارنتی رو پیدا نکردم الان راه حلی جز تعویض کل فن هست ؟
هم وبسایت گارانتی هست https://green-guarantee.ir/ هم شماره تلفن های روی جعبه محصول.
پیشنهاد میکنم فن معیوب رو از مدار خارج کنید و اگر حتما به یک فن نیاز دارید یک پک جدید تهیه کنید و تمامی فن هارو به یک هاب وصل/کنترل کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان