green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سئوال در مورد فعالیت افراد
#1
درود
یک سئوال در مورد کلیت فروم
آیا اینجا یک فروم آزاد هست ؟
آیا قوانین فروم برمبنای سیاست های گرین اداره خواهد شد؟((چون قوانین میتونه بر مبنای خواسنه های شرکت وضع بشه و خواسته های  اعضا مهم نباشه)
یکی از بندهای قوانین گرین که کمی لازمه توضیح هست
((بحث در مورد کیفیت، کمیت و هرگونه تجربه دیگر در رابطه با برندهایی غیر از برند گرین و همچنین کلیه برندهای زمینه ی کاری شرکت سیاره سبز ممنوع می باشد))
با توجه به این بند چی رو با چی باید مقایسه کرد.
آیا فروم با توجه به انحصاری بودن وتحت مالکیت یک برند خاص از ایده ها حمایت میکنه از نظرات و پیشنهادات وعلی الخصوص انتقادات ولو تند حمایت میکنه
آیا اینجا بستر مناسبی برای اشتراک گذاری اطلاعات هست . اطلاعاتی فراتر از گرین
تو بخش مادینگ من دوستانی رو میشناسم که بخش بزرگی از زندگیشون رو صرف این کار کرده اند  آیا اجازه فعالیت و بستر فعالیت برای این افراد محیا میباشد. با توجه به اینکه خرید و فروش در سایت ممنوع میباشد آیا ارائه ایده و طرح ها توسط این عزیزان که میتونه منجر به سفارش گیری بشه ممنوع هست آیا شرکت راه رو برای فعالیت این افراد باز میذاره یا اینکه سعی میکنه با ایجاد مواتع جلوی راهشون رو در فروم بگیره
با تشکر و احترام
شعبانی
پاسخ
#2
نقل قول: آیا اینجا یک فروم آزاد هست ؟


بله. البته سیاست گرین در راه اندازی این انجمن به سمت و سوی پشتیبانی از محصولات و رفع مشکلات مشتریان محترم تمایل دارد.


نقل قول: آیا قوانین فروم برمبنای سیاست های گرین اداره خواهد شد؟((چون قوانین میتونه بر مبنای خواسنه های شرکت وضع بشه و خواسته های  اعضا مهم نباشه)
یکی از بندهای قوانین گرین که کمی لازمه توضیح هست
((بحث در مورد کیفیت، کمیت و هرگونه تجربه دیگر در رابطه با برندهایی غیر از برند گرین و همچنین کلیه برندهای زمینه ی کاری شرکت سیاره سبز ممنوع می باشد))


انتقادات و پیشنهادات شما سروران را با جان و دل پذیرا خواهیم بود. ولی به دلایل فروان و تجارب قبلی جسارتاً در مورد برندهای دیگه نباید بحث بشه.


نقل قول: آیا فروم با توجه به انحصاری بودن وتحت مالکیت یک برند خاص از ایده ها حمایت میکنه از نظرات و پیشنهادات وعلی الخصوص انتقادات ولو تند حمایت میکنه
 

از انتقادات حتی تند هم حمایت میشه. البته در صورتی که محترمانه و منطقی باشه.


نقل قول: آیا اینجا بستر مناسبی برای اشتراک گذاری اطلاعات هست . اطلاعاتی فراتر از گرین


بله. در حدی که در چارچوب قوانین انجمن باشه.


نقل قول: تو بخش مادینگ من دوستانی رو میشناسم که بخش بزرگی از زندگیشون رو صرف این کار کرده اند  آیا اجازه فعالیت و بستر فعالیت برای این افراد محیا میباشد. با توجه به اینکه خرید و فروش در سایت ممنوع میباشد آیا ارائه ایده و طرح ها توسط این عزیزان که میتونه منجر به سفارش گیری بشه ممنوع هست آیا شرکت راه رو برای فعالیت این افراد باز میذاره یا اینکه سعی میکنه با ایجاد مواتع جلوی راهشون رو در فروم بگیره


ما هم در حد توانمون از این عزیزان حمایت می کنیم. ولی همانطور که اشاره شده در این انجمن خرید و فروش ممنوع و گرین هیچ مسئولیتی در این بخش عهده دار نخواهد بود.
پاسخ
#3
(01-26-2021, 11:16 AM)yaasin نوشته است: به نظر من تو زمینه های خرید و فروش خودرو هم بیشتر تو این فروم مانور بدیم که خیلی جامع و کامل تر باشه.

سلام. ماهیت این انجمن بر اساس پشتیبانی فنی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز شکل گرفته و طبق قوانین خرید فروش تحت هیچ شرایطی در این انجمن امکان پذیر نیست.

با تشکر بابت پیشنهاد شما.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان