green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه ی استفاده از کیس های گرین
سلام دوستان عزیز گرینی?
تجربه ی استفاده تون از کیس های گرین رو همین جا به اشتراک بگذارید و اینکه چه مشکلاتی باهاشون داشتید و چه نقص هایی دارن
و اینکه اگر به جای گرین بودید چه تغییراتی توی کیس ساخته شده میدادید تا بهتر بشه
پاسخ
ما یک شرکت مهندسی هستیم و تعدادی سیستم قوی داریم که کیس همه گرین هست. از مدلهای قدیمی 2015 official تا Z4. من روی خنک کاری سیستم و خرید کیس مناسب خیلی حساس هستم. کیس Z4 ASTIAK کیس بسیار خوبی بود. (در زمان خودش! الان دوباره میخوام بگیرم ولی آزتک رو مناسب نمیدونم) ورودی و خروجی مناسب هوا، نورپردازی و ... البته پنل کناریش خیلی تیره بود.
بهترین کیس گرین از نظر خنک کاری که من رو راضی میکنه STRIKER هست. دو ورودی در جلو، یکی پشت و سه تا در سقف که میشه یه واترکولر بزرگ نصب کرد. این عالی و تمام عیاره! اما متاسفانه ARGB نیست. اصلا گرین باید همه کیس هاش رو آپشنال با نورپردازی دلخواه کاربر (سه رنگ، تک رنگ یا بدون نورپردازی) عرضه کنه. از اون طرف Z5 و Z6 مسیر هواشون مناسب نیست. چرا نباید سقف یک کیس جدید جای فن داشته باشه؟! ویژگی لازم کیس به نظر من اینهاست:
1. محل نصب واترکولر 360 در سقف. پردازنده های سری 3000 ای ام دی و نسل 10 اینتل به شدت به خنک کاری نیاز دارند و حتی واترکولرهای 240 براشون کمه!
2. دو تا فن برای ورود هوا در جلو. سه تا فن در جلو نمایشی هست و اونجا واترکولر هم نمیشه نصب کرد! هوای ورودی به کیس رو با گرمای پردازنده یا گرافیک گرم کنم؟!
3. نورپردازی ARGB و پنل کناری نه کاملا شفاف نه کاملا تیره!
4. باوجود منسوخ شدن DVD اما تو کشور ما واقعا هنوز استفاده میشه. اگر بشه برای DVD-ROM جا باز کرد خوبه. مثلا قسمت پایین کیس (!) با کوچیک کردن اندازه فضای پاور و سینی های دیسکهای ذخیره سازی.
پاسخ
درود
من تجربه ی استفاده از کیس x2 v1 رو داشتم، به شدت کیس کوچک و با فضای تنگ برای نصب قطعات بود، برای کشیدن کابل 8 پین سیپیو و رد کردنش از پشت مادر برد، مجبور بودم پنل بالایی کیس و مادربرد رو جدا کنم.
یه افتضاح دیگه که توی این کیس وجود داشت، اینه که پیچ بسته شدن درب کیس، دقیقا در فضایی که قراره رادیاتور کولر آبی نصب بشه قرار داشت، همون اولی که سیستم رو بستم، پیچ کیس به سختی بسته شد و انقدر کیس کج و کولگی داشت که من فکر کردم بخاطر اینه و پیچ رو بستم، وقتی که بعدا کولر رو باز کردم متوجه شدم که پیچ وارد رادیاتور شده، شانس اوردم مجاری کولانت رو سوراخ نکرده بود...

بعد از اون به کولر مستر کوچ کردم و دیگه دلم به کیسای گرین راضی نشد، ولی نسبت به کیس های فعلی بازار به صرفه تر هستن و امکانات خوبی دارن،البته کیس هایی که جدید دارن تولید میشن یه مقدار فضای بیشتری برای کاربر دارن و دست کاربر تو اسمبل آزاد تره...

اما تو خرید پاور من همیشه گرین رو انتخاب کردم، هم کارایی خوبی دارن، هم قیمت خوب، هم گارانتی عالی Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان