green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فن کولر True Spirit 120M BW
سلام
رفتم اداره پست دیدم شلوغه برگشتم
15 آبان فن به نماینده گرین تبریز تحویل دادم یه بررسی بی زحمت بکنید در چه مرحله ای هستش
با اسم خودم عسگری 09302027885
مورد بعدی نماینده تبریز موقع تحویل کالا هیچ رسیدی به آدم تحویل نمیده الان کالای بنده تو راه گم شد یا مشکلی پیش اومد هیچ سندی تو دستم ندارم که کالا رو تحویل نمایندگی دادم و براحتی میتونن زیرش بزنن
پاسخ
(11-15-2020, 06:00 PM)Hassan.SK نوشته است: سلام
رفتم اداره پست دیدم شلوغه برگشتم
15 آبان فن به نماینده گرین تبریز تحویل دادم یه بررسی بی زحمت بکنید در چه مرحله ای هستش
با اسم خودم عسگری 09302027885
مورد بعدی نماینده تبریز موقع تحویل کالا هیچ رسیدی به آدم تحویل نمیده الان کالای بنده تو راه گم شد یا مشکلی پیش اومد هیچ سندی تو دستم ندارم که کالا رو تحویل نمایندگی دادم و براحتی میتونن زیرش بزنن

سلام. فن شما تعویض شده و دیروز برای نماینده مربوطه ارسال شده. به احتمال زیاد طی امروز و فردا میرسه به دستتون.

بله. تذکر لازم به نماینده مورد نظر داده میشه.
پاسخ
ممنون از شما
پاسخ
یه سوال : این فنو حدود یک ماه پیش از لیون کامپیوتر تهیه کردم که تاریخ گارانتیش تا 1400/07 بود فن جدید 1400/09 گارانتی داره این فن 24 ماه گارانتی داره که اینجوری حدود یکسال کمتر گارانتی داره
از تاریخ فاکتور حساب میشه یا چون فروشنده فنی که یکسال از تاریخ گارانتیش میگذره داده تمومه ؟
پاسخ
(11-16-2020, 09:01 PM)Hassan.SK نوشته است: یه سوال : این فنو حدود یک ماه پیش از لیون کامپیوتر تهیه کردم که تاریخ گارانتیش تا 1400/07 بود فن جدید 1400/09  گارانتی داره این فن 24 ماه گارانتی داره که اینجوری حدود یکسال کمتر گارانتی داره
از تاریخ فاکتور حساب میشه یا چون فروشنده فنی که یکسال از تاریخ گارانتیش میگذره داده تمومه ؟

مدت زمان باقی مانده دقیق تر گارانتی از تاریخ خروج از انبار شرکت محاسبه میشه. اینجا می تونید چک کنید. تاریخ فاکتور برای گارانتی گرین ملاک محسوب نمیشه. در این مورد با فروشنده مربوطه تماس بگیرید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان