green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شفاف‌سازی قیمت‌ها
سلام‌و احترام خدمت اعضای محترم و تیم گرین

قبل از انتقاد، اجازه بدید تعریف کنیم. به هر حال فروم نو هست و با توپ پر شروع نشه  Big Grin
-------------------------

من شخصا تا به حال ۳ تا پاور گرین داشتم، در حال حاضر هم 850 ocpt رو سیستمه و برلی ارتقاش هم مجددا به فکر پاورای گرین هستم

چون تا جایی که من تجربه کردم، مشکلی برای سیستم نداشتن، با کیفیتن و گارانتی خیلی خوبی دارن. به چندین نفر هم تا به حال توصیه کردم بخرن

یادمه حتی یک بار با پاور rog مقایسه کردم، حداقل روی کاغذ به این نتیجه رسیدم که پاور شما بهتره. صرف نظر از قیمتش! البته اینکه اطلاعات رو کاغذ درسته، اعتماد به هر دو شرکت مذکوره
-------------------------

و اما بخش بد ماجرا، بیشتر مربوط به کیس هست
گرین از زمانی که کیس‌های نسبتا جدیدش رو عرضه کرد، قبمت بازارش با قیمت ادعا شده تفاوت داشت

خب اینجا دو تا حالت هست. یا گرین نظارت نداره بر قیمت فروشنده، یا گرین خودش داره بیشتر از قیمت اعلام شده می‌فروشه. آیا حالت دیگه‌ای هست؟ که البته هر دو حالتی که گفتم بده برای خریدار!

خب همین باعث شده برعکس پاورهاتون، نه تنها هیچوقت به فکر خرید کیس نباشم، بلکه از خرید کیس z4 خودم پشیمون بشم. و این فقط من نیستم، خیلی کاربرا همین وضع رو دارن

البته، بی‌انصافی نکنم. قیمت مواد اولیه صددرصد رفته بالا، اما آیا کیسی که فرض بگیریم هم کیفیت نمونه خارجیه، باید تولید ایرانش قیمتی تقریبا برابر با کیسی به اون بزرگی که وارد شه و گمرک و حمل و نقل و .... بهش بخوره در بیاد؟

با این روند احتمالا چیزی شبیه به کیسای رده بالای کولرمستر، بالای ۱۵ تومن قبمت بخوره در صورت ساخت

ای کاش یه شفاف‌سازی در این باره بکنید، شخصا خودم اولین نفر کیس رو هم به لیست خریدم اضافه می‌کنم  Big Grin

پ
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
شفاف‌سازی قیمت‌ها - توسط Masoud_k96 - 10-07-2020, 12:24 AM
RE: شفاف‌سازی قیمت‌ها - توسط Poorya - 10-07-2020, 09:01 AM
RE: شفاف‌سازی قیمت‌ها - توسط Masoud_k96 - 10-13-2020, 11:33 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان