green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کنترلر فن هوراکان اتمام گارانتی و در صورت امکان خرید یا تعمیر
Sad 
سلام. وقت بخیر. خسته نباشید.
من یه مورد فن هوراکان خریدم که گارانتیش دو ماه پیش تموم شده و فقط فنها خیلی کم استفاده شدن و کنترلر داخل پک پلم و کاملا نو بود، برا تست قبل اسمبل به سیستم وصل کردم و دور فنها با کنترلر قابل زیاد و کم کردن بود و بعد برای استفاده از pwm به مینبورد وصل کردم و کار نکرد، بر اساس نوشته های سایت یه تبدیل یک به دوی موقتی ساختم که روی همون پورت همزمان یه فن هم وصل بشه که مینبورد سیگنال pwm بفرسته ولی بازم کار نکرد و مشکل اصلی اینجاست که دیگه کنترلر حتی با جدا کردن کابل pwm و از اتوماتیک در آوردنش قابلیت افزایش و کاهش دور فنها رو نداره و رو دور ثابت قفل شدن و نه با کلید روی خود کنترلر و نه با کلید ریموت قابل زیاد و کم کردن نیست، البته rgb هیچ مشکلی نداره و با ریموت و سوییچ روی خود کنترلر هم بدون هیچ مشکلی کار میکنه.

امکان ریست کنترلر یا خرید کنترلر جدا یا تعمیر یا حتی خرید آی سی pwm وجود داره؟ 
کنترلر جدا که ظاهرا تو بازار موجود نیست. متاسفانه فنها هم بدون کنترلر به هیچ دردی نمیخورن مگه اینکه نقشه پینهای سوکت 6 پین فنها رو بشه پیدا کرد که ظاهرا باید 4 پین مربوط به فن و 3 پین مربوط به argb باشه (یک پین تغذیه مشترک) 
کیس من هم قدیمی هست و هاب فن نداره (x3 gaming)

چندین بار با پشتیبانی تماس گرفتم و کلی هم نگه داشتم، متاسفانه کسی پاسخگو نبود.
ضمنا اگه امکانش باشه راهنمایی کنید تیغه فنها رو چطوری میشه در آورد چون ظاهرا در نمیان. خیلی ممنون از راهنماییتون ?
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل کنترلر فن هوراکان اتمام گارانتی و در صورت امکان خرید یا تعمیر - توسط ST92 - 07-22-2023, 12:29 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان