green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات ایجاد شده بعد از نصب واتر کولینگ
(01-18-2021, 01:59 AM)Blood Diamond نوشته است:
(01-17-2021, 07:46 PM)aj2003 نوشته است: خدمت دوستان عرض کنم که رادیاتور رو از گارانتی تحویل گرفتم و نصب کردم. خوشبختانه بعد از دو روز و انجام انواع تست ها روی CPU که دمای اونو تا نزدیک 85 درجه بالا میبره هم نشتی مشاهده نشد. جالب اینکه او صدای حرکت هوا هم دیگه شنیده نمیشه ( حتی در ابتدای کار پمپ) فکر میکنم بر اثر نشتی هوا داخل رادیاتور شده بود و مقدار مایع داخل اون کم شده بود. بهر حال امیدوارم که مشکل کاملا بر طرف شده باشه.
سلام، مبارک باشه ایشالا حالا حالا پمپش بچرخه برات Big Grin
دوست گرامی یه سوال داشتم، منم لنگه کولر شما رو دارم فقط میخواستم بدونم وقتی cpu رو لود میذاری مثلا با دمای 75 درجه، دمای روی بلاک و دور پمپو چند نمایش میده؟
برای من وقتی cpu لوده با دمای 75 درجه دمای روی بلاک بیشتر از 40-41 نمیره  و دور پمپم بین 2280-2350
درسته اون دمایی که روی وتر بلاک نمایش داده میشه دمای CPU نیست بلکه دمای آب داخل سیستم هستش برای همین این تفاوت رو میبینی برای من هم این چیزی که گفتی صدق میکنه. دور پمپ دستگاه هم اکثر اوقات روی 2300 به بالاست. که شنیدم بهتره پمپ همیشه با حداکثر سرعت کار کنه.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشکلات ایجاد شده بعد از نصب واتر کولینگ - توسط aj2003 - 01-18-2021, 02:47 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان