green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در واتر کولر گرین GLC240-EVO
سلام و وقت شما بخیر
اول از همه تشکر میکنم از گرین بابت محصولات با کیفیتی که داشته.
من از گرین کیس وایپر و کولر GLC240-EVO رو چند سال قبل برای سیستم کارم خریدم و هر از روزی که استفاده کردم هیچ مشکلی نداشتم و واقعا از کیفیت ساخت محصولات راضی هستم

متاسفانه امروز متوجه شدم که  واتر کولر GLC240-EVO بعد از چند سال کار دچار مشکل شده. بعد از روشن کردن سیستم و گذشتن چند دقیقه دمای CPU بالای 80 درجه رفته و فن های کولر در حداکثر سرعت بودن
بعد بررسی ایرادات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری، واتر کولر رو از روی CPU جدا کردم و سیلیکون جدید زدم گفتم شاید مشکل از این باشه اما حل نشد.

الان در ظاهر پمپ روشن هست و صدای کارش میاد، روی نمایشگر هم دور موتور و دما رو دقیق نشون میده و مشکلی نیست
فن ها هم درست کار میکنن و مشکلی ندارن

اما وقتی لوله ها رو لمس میکنم گرما در جریان نیست و اصلا هیچ جریانی برای مایع داخل حس نمیکنم. قسمت رادیاتور هم به هیچ عنوان گرم نمیشه و گرما فقط در قسمت پمپ و چند سانتی متر از شلنگ میمونه
کولر رو باز کردم کامل از روی کیس و جهتش رو تغییر دادم که شاید حباب باشه اما در نهایت به نظر میاد صدای مایع داخل غیر طبیعی زیاده. انگار مایع تبخیر شده و کمه و پمپ نمیتونه گردش انجام بده. ( از چند وقت پیش صدای پمپ بیشتر شده بود و انگار حباب داشت )

کارانتی نداره که بخوام از گارانتی استفاده کنم اما لطفا اگر ارسال به شرکت برای تعمیر با هزینه ممکن است من رو راهنمایی کنید.

همچنین چون سیستم کاری هست نمیتونم سیستم رو غیر فعال نگه دارم. لطفا واترکولر مناسب دیگه ای که از سوکت 1151 و سوکت 1700 پشتیبانی کنه رو معرفی کنید که خرید کنم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل در واتر کولر گرین GLC240-EVO - توسط mr.mahdi.j - 03-09-2023, 03:15 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان