green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شفاف‌سازی قیمت‌ها
سلام‌و احترام خدمت اعضای محترم و تیم گرین

قبل از انتقاد، اجازه بدید تعریف کنیم. به هر حال فروم نو هست و با توپ پر شروع نشه  Big Grin
-------------------------

من شخصا تا به حال ۳ تا پاور گرین داشتم، در حال حاضر هم 850 ocpt رو سیستمه و برلی ارتقاش هم مجددا به فکر پاورای گرین هستم

چون تا جایی که من تجربه کردم، مشکلی برای سیستم نداشتن، با کیفیتن و گارانتی خیلی خوبی دارن. به چندین نفر هم تا به حال توصیه کردم بخرن

یادمه حتی یک بار با پاور rog مقایسه کردم، حداقل روی کاغذ به این نتیجه رسیدم که پاور شما بهتره. صرف نظر از قیمتش! البته اینکه اطلاعات رو کاغذ درسته، اعتماد به هر دو شرکت مذکوره

و اما بخش بد ماجرا، بیشتر مربوط به کیس هست
گرین از زمانی که کیس‌های نسبتا جدیدش رو عرضه کرد، قبمت بازارش با قیمت ادعا شده تفاوت داشت

خب اینجا دو تا حالت هست. یا گرین نظارت نداره بر قیمت فروشنده، یا گرین خودش داره بیشتر از قیمت اعلام شده می‌فروشه. آیا حالت دیگه‌ای هست؟ که البته هر دو حالتی که گفتم بده برای خریدار!

خب همین باعث شده برعکس پاورهاتون، نه تنها هیچوقت به فکر خرید کیس نباشم، بلکه از خرید کیس z4 خودم پشیمون بشم. و این فقط من نیستم، خیلی کاربرا همین وضع رو دارن

البته، بی‌انصافی نکنم. قیمت مواد اولیه صددرصد رفته بالا، اما آیا کیسی که فرض بگیریم هم کیفیت نمونه خارجیه، باید تولید ایرانش قیمتی تقریبا برابر با کیسی به اون بزرگی که وارد شه و گمرک و حمل و نقل و .... بهش بخوره در بیاد؟

با این روند احتمالا چیزی شبیه به کیسای رده بالای کولرمستر، بالای ۱۵ تومن قبمت بخوره در صورت ساخت

ای کاش یه شفاف‌سازی در این باره بکنید، شخصا خودم اولین نفر کیس رو هم به لیست خریدم اضافه می‌کنم  Big Grin

پ
پاسخ
(10-07-2020, 12:24 AM)Masoud_k96 نوشته است: سلام‌و احترام خدمت اعضای محترم و تیم گرین

قبل از انتقاد، اجازه بدید تعریف کنیم. به هر حال فروم نو هست و با توپ پر شروع نشه  Big Grin

من شخصا تا به حال ۳ تا پاور گرین داشتم، در حال حاضر هم 850 ocpt رو سیستمه و برلی ارتقاش هم مجددا به فکر پاورای گرین هستم

چون تا جایی که من تجربه کردم، مشکلی برای سیستم نداشتن، با کیفیتن و گارانتی خیلی خوبی دارن. به چندین نفر هم تا به حال توصیه کردم بخرن

یادمه حتی یک بار با پاور rog مقایسه کردم، حداقل روی کاغذ به این نتیجه رسیدم که پاور شما بهتره. صرف نظر از قیمتش! البته اینکه اطلاعات رو کاغذ درسته، اعتماد به هر دو شرکت مذکوره

و اما بخش بد ماجرا، بیشتر مربوط به کیس هست
گرین از زمانی که کیس‌های نسبتا جدیدش رو عرضه کرد، قبمت بازارش با قیمت ادعا شده تفاوت داشت

خب اینجا دو تا حالت هست. یا گرین نظارت نداره بر قیمت فروشنده، یا گرین خودش داره بیشتر از قیمت اعلام شده می‌فروشه. آیا حالت دیگه‌ای هست؟ که البته هر دو حالتی که گفتم بده برای خریدار!

خب همین باعث شده برعکس پاورهاتون، نه تنها هیچوقت به فکر خرید کیس نباشم، بلکه از خرید کیس z4 خودم پشیمون بشم. و این فقط من نیستم، خیلی کاربرا همین وضع رو دارن

البته، بی‌انصافی نکنم. قیمت مواد اولیه صددرصد رفته بالا، اما آیا کیسی که فرض بگیریم هم کیفیت نمونه خارجیه، باید تولید ایرانش قیمتی تقریبا برابر با کیسی به اون بزرگی که وارد شه و گمرک و حمل و نقل و .... بهش بخوره در بیاد؟

با این روند احتمالا چیزی شبیه به کیسای رده بالای کولرمستر، بالای ۱۵ تومن قبمت بخوره در صورت ساخت

ای کاش یه شفاف‌سازی در این باره بکنید، شخصا خودم اولین نفر کیس رو هم به لیست خریدم اضافه می‌کنم  Big Grin

پ

درود بر شما،

به فروم گرین خوش آمدید،

نمی دونم در جریان اخبار این روزهای گمرک و بازار ارز هستید یا خیر، ولی طی هفته گذشته صدای خود گمرک هم در اومده. علت: پر شدن و جا نداشتن گمرک از دپوی اقلام وارداتی. (گرین بخش عمده مواد اولیه محصولاتش رو وارد می کنه) و همچنین عدم تخصیص ارز از سوی بانک مرکزی برای اجناس داخل گمرک. مورد هست چندین ماهه داخل گمرک ایران مونده. این اتفاق برای تمامی کالاهاست، حتی برای یک سری از مواد غذایی هم این اتفاق افتاده.
توی این شرایط ما هم به تعداد مکفی جنس برای عرضه به بازار و تامین کامل بازار نداریم چون کالامون ترخیص نمی شه. توی این شرایط بازار کل ایران با افزایش قیمت روبرو می شه.
بنده صلاحیت اظهارنظر راجب اقتصاد ایران رو ندارم و نمی تونم یک سری مسائل رو اینجا باز کنم ولی در شرایطی که قیمت ارز روز به روز بالا می ره یک ترسی توی بازار برای موجود کردن انبارهای فروشنده ها ایجاد می شه که این موضوع به موضوع اصلی عدم ترخیص دامن می زنه.
ریالی از اختلاف قیمتی که بین لیست گرین و قیمت بازار می بینید به جیب گرین نمی ره و قاعدتا ما بیشتر از این شرایط داریم حرص می خوریم. در صورتی که توی گمرک ایران گشایشی صورت بگیره قطعا قیمت ها به قیمت لیست گرین نزدیک خواهد شد.

پیونشت: این لینک هایی که در پایین می زارم رو کامل بخونید، خیلی مطالبشون جالب و در راستای صحبت های بنده هستش، فقط تیترشو نخونید ، کامل مطلبشون بخونید:

https://peivast.com/p/83051

https://www.isna.ir/news/99063123970/%D8...8%AF%D8%B1

[تصویر:  attachment.php?aid=3]

پاسخ
ممنون از پاسختون
این بخش برام خیلی مهم بود و خوشحالم کرد

(ریالی از اختلاف قیمتی که بین لیست گرین و قیمت بازار می بینید به جیب گرین نمی ره و قاعدتا ما بیشتر از این شرایط داریم حرص می خوریم.) 

امیدوارم حل شه مشکلات و کیس هم مثل پاورهاتون پیشرفت کنه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان