green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل فن های کیس گرین Z6
Wink 
سلام عرض ادب و احترامی دوباره.
تقریبا دو ماه از تعویض فن کیس و پاورم گذشته، ولی همچنان بقیه فن های کیس یکی، یکی، دارن دوچار مشکل میشن و رنگ های ARGB رو درست نشون نمیدن، دقیقا فن قبلی رو که هم فرستام همین مشکل اینا رو داشت، واقعا از دست این فن ها خیلی ناراحتم، با وجود این که از زمان خرید کیس تا الان 9 ماهی گذشته، ولی سر جمع شاید 48 ساعت نورپردازی فن ها رو روشن نکرده باشم ولی همچنان دوچار مشکل میشن و یکی از ال ای دی ها خراب میشه و رنگ ها رو درست نشون نمیده، مثلا تو رنگ سفید که من خیلی  علاقه دارم بیشتر خودش رو نشون میده، تو بقیه رنگ ها هم مثل بفنش ، ابی ، و غیره همون رنگ خودش پرنگ تر میشه یا مثلا تو ابی سبر میشه ، یا تو سفید زرد میشه، و این باعث میشه یک دستی خودش رو از دست بده و خیلی ناجور میشه.
میخواستم بدونم امکان تعویض این فن ها با یک مدل های دیگه ای هستش ؟! یا اگر خیر بفرستم گارانتی تعویض میشن ؟ با توجه به شماره سریال کیس که قبلا براتون فرستادم میخواستم بدونم فن های کیس چقدر گارانتی دارن؟ و اگر مقدار کمی از گارانتیش مونده چه تضمینی میدید دوباره بعد از 48 ساعت روشن بودن دوباره این مشکل براشون پیش بیاد؟ 
https://s4.uupload.ir/files/img_20210815...3_5pn3.jpg

https://s4.uupload.ir/files/img_20210815...6_dje7.jpg

عکس اولی که مشخصه فن، عکس دومی، فن دوم قسمت سمت چپ، یکی از ال ای دی ها چند ثانیه میپره، چند ثاینه ساکت هستش، البته کمی باید دقت کرد از نزدیک که دیدش.

یک سوال دیگه هم دارم اینه پاور های جدید گرین از نظر کیفیت کلی خازن ها و برد و غیره در حد سری قبلی UK پلاس و HP پلاس هستن یا ضعیف تر هستن؟ 

ممنون از شما.
پاسخ
نقل قول: میخواستم بدونم امکان تعویض این فن ها با یک مدل های دیگه ای هستش ؟! یا اگر خیر بفرستم گارانتی تعویض میشن ؟ با توجه به شماره سریال کیس که قبلا براتون فرستادم میخواستم بدونم فن های کیس چقدر گارانتی دارن؟ و اگر مقدار کمی از گارانتیش مونده چه تضمینی میدید دوباره بعد از 48 ساعت روشن بودن دوباره این مشکل براشون پیش بیاد؟ 

متعلقات الکترونیکی و فن های کیس 2 سال گارانتی دارند. خرابی RGB LED در تمامی قطعات حتی کارت گرافیک های رده بالا و چند ده میلیونی امر شایعی هست و ممکنه پیش بیاد. لطفا فن رو برای گارنتی ارسال کنید. فن معیوب با نمونه سالم از همون نوع تعویض میشه.

نقل قول: یک سوال دیگه هم دارم اینه پاور های جدید گرین از نظر کیفیت کلی خازن ها و برد و غیره در حد سری قبلی UK پلاس و HP پلاس هستن یا ضعیف تر هستن؟ 

اگر منظورتون از سری جدید HP EVO هست، کیفیت قطعات در سری HP همیشه بالا بوده و هست ولی از نظر توپولوژی و طراحی تحول عظیمی در این سری نسبت به HP PLUS صورت گرفته که باعث شده کارایی کلی به صورت بسیار محسوس ارتقاء پیدا کنه.
پاسخ
(08-15-2021, 09:59 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است:
نقل قول: میخواستم بدونم امکان تعویض این فن ها با یک مدل های دیگه ای هستش ؟! یا اگر خیر بفرستم گارانتی تعویض میشن ؟ با توجه به شماره سریال کیس که قبلا براتون فرستادم میخواستم بدونم فن های کیس چقدر گارانتی دارن؟ و اگر مقدار کمی از گارانتیش مونده چه تضمینی میدید دوباره بعد از 48 ساعت روشن بودن دوباره این مشکل براشون پیش بیاد؟ 

متعلقات الکترونیکی و فن های کیس 2 سال گارانتی دارند. خرابی RGB LED در تمامی قطعات حتی کارت گرافیک های رده بالا و چند ده میلیونی امر شایعی هست و ممکنه پیش بیاد. لطفا فن رو برای گارنتی ارسال کنید. فن معیوب با نمونه سالم از همون نوع تعویض میشه.

نقل قول: یک سوال دیگه هم دارم اینه پاور های جدید گرین از نظر کیفیت کلی خازن ها و برد و غیره در حد سری قبلی UK پلاس و HP پلاس هستن یا ضعیف تر هستن؟ 

اگر منظورتون از سری جدید HP EVO هست، کیفیت قطعات در سری HP همیشه بالا بوده و هست ولی از نظر توپولوژی و طراحی تحول عظیمی در این سری نسبت به HP PLUS صورت گرفته که باعث شده کارایی کلی به صورت بسیار محسوس ارتقاء پیدا کنه.

مسئله اینجاست، مادربرد و رم بنده هم RGB هستن و تقریبا یک ساله روشن هستن، ولی به هیچ عنوان خراب نشدن، الان از 5 تا فن کیس 3 تاش مشکل دار شدن، اونم فقط با مجموع 48 ساعت روشن بودن :-( اگه امکان داره مدل های مشابه از برند گرین تعویض کنید لطفا :-( یا اگر امکانش نیستش، 2 عدد فن رو به همون ادرس قبلی بفرستم با تیپاکس و پول پست هم با گرین خواهد بود؟ 

در مورد پاور  هم اره نظرم HP EVO بود، بله، مدل 600 واتش رو خریدم و میخوام پاور قبلیم رو بفرومش، میخوام بدون اول کیفیت خازن ها و قطعات داخلش هم رد HP 700 پلاس هست؟
یک مورد دیگه هم اینه میتونم فن ARGB این پاور جدید رو به کنترل کیس وصل کنم و با هم هماهنگ بشن؟ این سوال رو در مور خنک کننده های جدید گرین هم دارم چون قصد دارم خیلی زود یکیشون رو بخرم.
 با تشکر.
پاسخ
نقل قول: اگه امکان داره مدل های مشابه از برند گرین تعویض کنید لطفا :-( یا اگر امکانش نیستش، 2 عدد فن رو به همون ادرس قبلی بفرستم با تیپاکس و پول پست هم با گرین خواهد بود؟ 

کدوم استان تشریف دراید؟

نقل قول: در مورد پاور  هم اره نظرم HP EVO بود، بله، مدل 600 واتش رو خریدم و میخوام پاور قبلیم رو بفرومش، میخوام بدون اول کیفیت خازن ها و قطعات داخلش هم رد HP 700 پلاس هست؟

بله. عرض کردم. کیفیت قطعات مثل قبل عالی و کارایی بالاتر هستش.

نقل قول: یک مورد دیگه هم اینه میتونم فن ARGB این پاور جدید رو به کنترل کیس وصل کنم و با هم هماهنگ بشن؟

خیر کنترلر کیس این قابلیت رو نداره. کنترلر کیس قابلیت همسان سازی با مادربرد رو داره.

نقل قول:  این سوال رو در مور خنک کننده های جدید گرین هم دارم چون قصد دارم خیلی زود یکیشون رو بخرم.

در مورد خنک کننده های آبی Glacier ARGB این امکان وجود داره و می تونید یکی از خروجی های کنترلر رو به ورودی ARGB Sync پاور متصل کنید.
پاسخ
من استان ایلام ، شهر ایلام هستم.
پاسخ
با تیپاکس ارسال کنید. چون در اون شهر نماینده خدمات پس از فروش نداریم هزینه های ارسال و دریافت با گرین خواهد بود.
پاسخ
اقا خوردیم به تعطیلات، ایشالله بعد از تعطیلات با تیپاکس میفرستمشون. ممنون.
پاسخ
سلام
امروز فن ها رو با تیپاکس براتون ارسال کردم، شرمنده ببخشید یکم دیر شد ، یک سری مشکلات برام پیش اومد نتونستم اون موقعه ارسالشون کنم.

لطفا اگر امکان داره با پشت پیشتاز برایم ارسال کنید.
پاسخ
سلام
فن ها به دستتون رسیده، که تعویض و ارسال میشوند؟
پاسخ
سلام امروز فن ها بدستم رسید، خیلی ممنونم بابت تعویض.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان