green
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فن خنک کننده نوتوس 400
سلام و عرض ادب
بنده چند سالی میشه یک کولر نوتوس 400 دارم بتازگی فنش دچار مشکل شده و صدای آزاد دهنده ای میده - میخواستم بپرسم از کجا میتونم فنی که به همین هیت سنکش میخوره با همون مشخصات خریداری کنم ؟

سوال دیگه ای که دارم اینه که آیا میتونم یک فنی با دور بالاتر برای این کولر استفاده کنم ؟ از جهت ولتاز و برق مصرفی چون اطلاعاتم پایین هست راهنمیی میخوام که اگر امکانش بود فنی با دور بالاتر بخرم
پاسخ
(06-30-2024, 02:56 PM)farhad7970 نوشته است: سلام و عرض ادب

نقل قول: بنده چند سالی میشه یک کولر نوتوس 400 دارم بتازگی فنش دچار مشکل شده و صدای آزاد دهنده ای میده - میخواستم بپرسم از کجا میتونم فنی که به همین هیت سنکش میخوره با همون مشخصات خریداری کنم ؟

فن اورجینال این خنک کننده رو می تونید از واحد خدمات پس از فروش گرین تهیه کنید. با شماره 02158132000 و داخلی 7270 (آقای شهسواری) تماس بگیرید ایشون راهنماییتون می کنند.

نقل قول: سوال دیگه  ای که دارم اینه که آیا میتونم یک فنی با دور بالاتر برای این کولر استفاده کنم ؟ از جهت ولتاز و برق مصرفی چون اطلاعاتم پایین هست راهنمیی میخوام که اگر امکانش بود فنی با دور بالاتر بخرم

بله. می تونید از هر فن استاندارد (12V) با ابعاد 120x120x25mm و با سرعت بیش از 1500RPM برای این کولر استفاده کنید. فقط مد نظرتون باشه که نویز صوتی فن های 120mm در سرعت های بالای 2200RPM کمی آزاردهنده خواهد بود.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان