انجمن های گفتگو گرین
مشکل نمایندگی گرین شیراز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های گفتگو گرین (https://forum.green.ir)
+-- انجمن: بخش گارانتی گرین (https://forum.green.ir/forumdisplay.php?fid=22)
+--- انجمن: انتقادات، پیشنهادات و سوالات متداول (FAQ) درباره گارانتی گرین (https://forum.green.ir/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: مشکل نمایندگی گرین شیراز (/showthread.php?tid=61)مشکل نمایندگی گرین شیراز - Javad901 - 12-29-2020

با سلام 
بنده 30 آذر ماه یک پاور  1050B OCDG را به همراه جعبه و شرح مشکلات مکتوب بر روی جعبه به نمایندگی خدمات پس از فروش گرین در شیراز تحویل دادم. امروز 9 دی ماه پس از حدود 10 روز با نمایندگی در تهران  تماس گرفتم  تا از وضعیت پاورم مطلع شوم که کارشناس شما پاسخ داد که گویا  هنوز پاور به تهران نرسیده است. بنده نیز با نمایندگی گرین در شیراز نیز تماس گرفتم و ایشون گفتند یه مشکل برای بار های ارسالی به تهران پیش آمده و این کالا ها به علتی قاچاق تشخیص داده شده و ضبط گردیده و به بنده گفتند که باید تا پایان ماه صبر کنم!!! با این مضمون که معلوم نیست مشکل پیش آمده برای بار ها بعد از این مدت رفع شود و یا حتی پاور بنده برای رفع مشکل به تهران ارسال گردد. 
این در حالی است که بنده به امید ارسال سریع تر و امن تر کالا توسط نمایندگی شما در شیراز آن را به آن ها تحویل دادم و منتظر رسیدگی به مشکلم بودم. 
حال من ماندم و سیستمی که معطل پاور برای کار های عقب مانده هستم و اینکه اصلا این مشکل چه ارتباطی به مشتری دارد.
امیدوارم شرکت معتبری چون گرین پاسخی درخور شأن این شرکت برای این مشکل پیش آمده داشته باشد.


RE: مشکل نمایندگی گرین شیراز - Mahdi_Moosavi - 12-30-2020

سلام. شماره تماستون برای بنده پیغام خصوصی کنید تا پیگیری های لازم انجام بشه.


RE: مشکل نمایندگی گرین شیراز - Mahdi_Moosavi - 12-31-2020

سلام. پیگیری های لازم انجام شد و از طرف واحد crm برای حل مشکل شما اقدام شد. همکاران بنده با شما تماس خواهند گرفت و مشکلتون در سریع ترین زمان ممکن حل خواهد شد.


RE: مشکل نمایندگی گرین شیراز - Javad901 - 12-31-2020

(12-31-2020, 12:46 AM)Mahdi_Moosavi نوشته است: سلام. پیگیری های لازم انجام شد و از طرف واحد crm برای حل مشکل شما اقدام شد. همکاران بنده با شما تماس خواهند گرفت و مشکلتون در سریع ترین زمان ممکن حل خواهد شد.
سلام
ممنون از پیگیری سریع شما آقای موسوی