انجمن های گفتگو گرین

نسخه‌ی کامل: مشاوره در خرید پاور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام من برای این سیستم (پیوست)میخواستم پاور بگیرم و محاسبه گر سایت ۵۸۰w رو پیشنهاد  کرد منتها ۵۸۰ برای این کافی نیست به نظرم 
یه نکته ای من ۱۱۶۰۰k نمیخوام ۱۱۴۰۰ رو میخوام بگیرم به خاطر این من ۱۱۶۰۰ رو انتخاب کردم چون تو حالت توربو ۱۲۰ وات انرژی مصرف میکنه ۱۱۴۰۰
(04-09-2021, 05:59 PM)amir hossein yousefi نوشته است: [ -> ]با سلام من برای این سیستم (پیوست)میخواستم پاور بگیرم و محاسبه گر سایت ۵۸۰w رو پیشنهاد  کرد منتها ۵۸۰ برای این کافی نیست به نظرم 
یه نکته ای من ۱۱۶۰۰k نمیخوام ۱۱۴۰۰ رو میخوام بگیرم به خاطر این من ۱۱۶۰۰ رو انتخاب کردم چون تو حالت توربو ۱۲۰ وات انرژی مصرف میکنه ۱۱۴۰۰

سلام. بنده دقیق متوجه منظور شما نشدم. هر دو پردازنده Core i5 11400/11600 طبق وب سایت رسمی اینتل دارای TDP 65W هستند.

نسل جدید محاسبه گر گرین بسیار دقیق عمل میکنه. نگران نباشید.

البته در نظر داشته باشید اگر قصد تهیه مادربرد جدید مبتنی بر چیپست های سری 500 اینتل رو داشته باشید، اکثر مدل ها دارای دو کانکتور برق پردازنده  (E-ATX) هستند.

بنده مشخصات سیستم شما رو دوباره وارد کردم با مادربرد دارای 2 کانکتور برق و البته گزینه اورکلاک رو هم فعال کردم. نتیجه اینگونه شد:

[attachment=39]

اگر بازم سوالی هست در خدمتیم.